28. listopadu 2018
Shánět rok co rok novou výbavu, případně kupovat o kousek větší, aby vydržela aspoň dva roky? Dědit po sourozencích, což v rodině vyvolá jedině šarvátky? Nic z toho není nutné. Známe lepší řešení!

Nejsou to jen lyže. Zapotřebí jsou také přeskáče, hůlky, helma… když to všechno sečtete, dostanete se na pěkných pár tisíc. Z toho důvodu si  rodiče malých lyžařů oblíbili celosezonní půjčovny vybavení.

Jak to funguje?

Na podzim půjčíte dítěti dětský set přímo na míru (možná potřebujete jen lyže a přeskáče, ale k dispozici jsou i kompletní sety včetně helmy a hůlek). Celou zimu můžete vše využívat a na jaře vybavení vrátíte. Tím vám odpadne spousta starostí: neřešíte, kde vše přes léto skladovat. Nemusíte se starat o to, co se starou výbavou, když dítěti náhle o číslo či dvě vyroste noha. A hlavně neutrácíte za novou výbavu, u níž hrozí, že dítěti za rok nebude a vás by tak čekalo další běhání po obchodech.

Nově službu celosezonního půjčení lyží pro děti nabízí internetový obchod Mall.cz ve spolupráci s firmou CZ SKI. Abyste kromě peněz ušetřili při půjčování i čas, nemusíte nikam jezdit. Stačí na www.mall.cz/pujcovna-lyzi vyplnit váhu, výšku, velikost nohy a zdatnost vašeho lyžaře. Dle uvedených údajů se vám zobrazí nabídka dvou setů odpovídajících přesně zadaným parametrům.

Embed from Getty Images

Boty budou o malinko větší, je totiž nutné počítat s dostatečnou rezervou pro případ, že nožka během sezony trochu povyroste.  A všichni rodiče dobře vědí, že přesně to se může stát.

Lyže musí být nejen kvalitní a bezpečné, ale malému lyžaři či lyžařce se musí také líbit – z toho důvodu je u každé nabízené varianty na výběr červená nebo modrá verze. Poté, co zvolíte barvu, si už jen vyberete formu dopravy, která vám bude vyhovovat. Celý set si tak můžete nechat zaslat až domů!

Až se dosyta vylyžujete, vrátíte celou výbavu (nejpozději do 31. března 2019) do jednoho ze speciálních Mall shopů (jejich aktuální seznam naleznete ZDE).