17. ledna 2018
V úplně novém filmu Cizinec ve vlaku se Hollywoodská hvězda Liam Neeson představí jako nenápadný a obyčejný muž, který bude vystaven drsné zkoušce.

Jeho postava žije spokojeně nudný rodinný život bez jakýchkoliv výkyvů. Prodává pojištění, s rodinou žije za městem, do práce a zpátky dojíždí pravidelným vlakem. Každý den, už deset let. Dnešní domů se ale zničehonic promění v pulsující a napínavý závod o život.

Po chvilce jízdy si k němu přisedne atraktivní žena (Vera Farmiga) a položí mu jednoduchou, trochu znepokojující otázku: „Co jste za člověka?“

Pod vlivem jejího osobního kouzla i obálky s penězi se Michael nechá vtáhnout do zvláštní a smrtící hry. Musí ve vlaku najít někoho, kdo tam nepatří. Když neuspěje, přijde o rodinu, pokud uspěje, dostane odměnu. Odmítnutí se nebere jako odpověď. Vlak uhání, tajemný vládce hry sleduje každý jeho krok a vzdálenost do cílové stanice se krátí. Než zastaví, šílená situace ve vlaku se promění v horečnaté pátrání, rvačky a střelbu. Je to hra nebo promyšlený zločin? Kdo je tajemný cizinec ve vlaku a proč ho má najít?

Cizinec ve vlaku je v kinech od 18. ledna