27. července 2018
Znají se už tolik let. V běžném životě platí za nerozlučnou dvojici. A teď je čeká společná dovolená! Dopadne vše, jak má? Nahlédněte do příběhu.

Jsou tu prázdniny, o kterých Barbie tolik snila. Těší se na sluncem zalité dny a hlavně blízkost milého Kena. Co si ale ona oblékne, jak se učeše – a budou se oba po celou dobu dobře bavit?

První společné kroky vedou na večírek, který Barbie sama zorganizovala. Květinová výzdoba, lahůdky na stole a dlouhé pohledy z očí do očí. Teď už jen vyčkat na příchod hostů. Anebo už nikdo nepřijde? Nemusí.

Z Barbie se stává pravá Pařížanka: Plynná francouzština, ledabylé, přesto dokonale padnoucí oblečení, smysl pro humor. Ken ji na oplátku překvapí perfektně naplánovaným dnem: Nejprve si užijí vyjížďku křivolakými uličkami a potom? Romantická žádost o ruku pod Eiffelovkou. Ach!

Zažila jste pravou love story? Nebo ji právě prožíváte? Napište nám o ní na www.love-story.cz. Vybereme 10 autorek nejzajímavějších příběhů, které odměníme balíčkem s Barbie, Kenem a stylovými doplňky pro ně.