8. prosince 2017
Do posledního detailu vymazlené Therme Laa – Hotel & Silent Spa, luxusní termální lázně kousek od moravských hranic, si prostě zamilujete.

Čtyřhvězdičkový Superior hotel nabízí komfortní ubytování ve 122 pokojích. Rovnou z útulného moderně vybaveného pokoje se může host vydat přes Most smyslů do termálního světa Laa.

Na výběr je několik bazénů s termální vodou, jeden bazén se slanou vodou, plavecký bazén a dětský svět s atrakcemi a animátorem. Rodinná oáza pro rodiče s těmi nejmenšími dětmi leží prozřetelně stranou lázeňského ruchu.

Příznivci blahodárného pocení si přijdou na své ve čtyřech saunách a parních lázních. Je libo pomalé pocení při teplotě 60 °C v loftové sauně, příjemná aromatická limbová sauna s 90 °C, sauna Weinviertel s vonnými nálevy či panoramatický výhled ze sauny rybníkové?

SILENT SPA si prostě zamilujete!

Pokladem, vzácnou perlou termálního světa THERME LAA je jedinečné, nádherné a doslova tiché Silent Spa. Magický prostor se zvláštně uklidňující atmosférou nezapře inspiraci v sakrální architektuře. Centrum SILENT SPA tvoří čtyři elipsy, kterým dominuje osmihranná věž s tříposchoďovou kaskádovou fontánou, z níž prší kapky termální vody z léčivého pramene obsahujícího sodík, chlorid, jód a minerály.

Silent Spa má svou vlastní saunovou zahradu. Úžasné saunové rituály jsou koncipovány tak, aby se po nich návštěvníci cítili jako znovuzrození. Saunoví mágové SILENT SPA umí naladit struny těla do tóniny plné relaxu, očisty a dokonalého prožitku.

V Silent Spa je pro každého hosta rezervováno pohodlné lůžko či romantické postele s nebesy. V jedné z elips se nachází bazén se slanou vodou o teplotě 36 °C, hlavní věž pak obklopuje termální voda s průplavem do zahrady. V areálu je také solná místnost, sál na relaxační jógová cvičení, zážitková restaurace, bar a prostorná šatna se skříňkami. V každé skříňce je pro hosta připraven měkoučký župan, ručník a pantofle. Třešničkou na dortu jsou rozličné masáže a kosmetická ošetření v luxusních procedurových Spa Suite.
Ne nadarmo získalo SILENT SPA v celoevropské soutěži European Health & Spa Awards v roce 2017 1. místo v kategorii Best Day Spa.
Více se o hotelu i lázních dočtete na www.therme-laa.at, kde najdete veškeré informace i v češtině.