21. března 2018
Běhají všichni kolem vás a vy byste s tím také konečně ráda začala? Ale nevíte, jak na to a zda to vůbec zvládnete? Přijďte na trénink (pouze pro ženy) zdarma!

Začínajícím běžkyním pomůže jarní akce Jdu běhat poprvé v Praze a Brně, na kterou už tradičně zve organizace Jdu běhat, která pořádá celoročně pod vedením trenérů běžecké kurzy pro ženy v Praze, Brně a Ostravě. Na akci Jdu běhat poprvé zjistí účastnice od trenéra hodně důležitých běžeckých rad a vyzkouší si i ukázkový běžecký trénink.

Akce má omezenou kapacitu, s přihlášením proto neváhejte. Zájemkyně z Prahy se mohou akce zúčastnit 27.3. nebo 10.4. od 18:00. Sraz s možností převléknutí do sportovního nebo odložení věcí je v hlavním zázemí na adrese Sochařská 8. Běžecký trénink proběhne v nedaleké Stromovce nebo na Letné. Přihlášku a více informací najdete tady.

Pro běžkyně z Brna proběhne ukázkový trénink ve středu 28.3. od 17:15 a zázemí pro převlečení bude na Volejbalových kurtech Lužánky. Trénink proběhne v Lužáneckém parku. Přihlášku a více informací najdete tady.

Jaro přeje běhání a cílem akce je i ukázat, že běhání není o utrpení a píchání v boku, ale že je to krásný pohyb přinášející radost a kondici do života.