7. února 2018
Stezka korunami stromů Krkonoše připravila pro návštěvníky speciální večerní prohlídky na období jarních prázdnin, které se ponesou v duchu hry s překvapením.

Nevšední zážitek si návštěvníci užijí každou středu v únoru od 17:30 a v první polovině března od 18:30. „Chceme, aby se návštěvníci bavili a zažili něco neobvyklého. Zveme je proto na večerní prohlídky, během nichž se mohou těšit na tajemnou atmosféru večerního lesa, zábavu a dobrodružství. Akce je koncipována tak, aby se mohla zúčastnit celá rodina,“ uvádí Marie Jarkovská, ředitelka Stezky korunami stromů Krkonoše.

Během speciálních prohlídek si budou návštěvníci moci vychutnat kouzlo večerního lesa. Vedle toho jsou pro ně připraveny zábavné hry, kdy si například vyzkouší, zda dokážou poznat lesní živočichy podle zvuků nebo očí a při výstupu na vyhlídkovou věž si poslechnou zajímavé vyprávění o Krakonošovi.

Na vrcholku vyhlídkové věže bude pro návštěvníky připraven také čaj nebo grog na zahřátí. Aby si zábavu opravdu užili, mají prohlídky omezenou kapacitu a je třeba se přihlásit na info@stezkakronose.cz.