13. prosince 2017
Co si budeme povídat, pro nás holky je prosinec jeden dlouhý seznam úkolů. Pojďte se jimi letos nestresovat a každou povinnost využít jako příležitost k super zábavě s kamarádkami.

Připravujte Vánoce společně

Není nic horšího než být na všechno sama. Stačí ale zavolat kamarádkám a z jakékoli příležitosti udělat společnou párty. Ať už to bude pečení perníčků na tisíc způsobů, balení dárků nebo vymýšlení vašich cest za příbuzenstvem, společně je to pokaždé úplně jiný zážitek. Tak pozvěte holky, dejte vychladit Frisco a nezapomeňte na pořádně velký talíř jednohubek.

Využijte chvil, kdy partner zmizí z dohledu

Asi všechny víme, jak naši muži reagují na náznak blížících se domácích prací. To o Vánocích platí dvojnásob. Není to ale šance, jak si užít volný dům a pozvat holky? Plánujte letos uklízecí povinnosti dostatečně hlasitě a zaručujeme, že můžete pomalu volat kámoškám, aby se chystaly na cestu k vám.

Jedenactřicetkrát a pokaždé jinak

Chcete další várku tipů, jak na to? Podívejte se na instagram @friscodrink. Ve speciálním adventním kalendáři tam najdete každý prosincový den novou inspiraci. Už jich tam pěkných pár je. Tak nečekejte, zavolejte holkám, připravte dost Frisca a ať mají kočky pré-sinec!

www.instagram.com/friscodrink/