4. září 2017
Chcete si vychutnat večírek, který pořádáte? I když máte na rozdíl od svých hostů pár povinností, Frisco ví, jak na to!

Nechte si dovézt občerstvení

Ušetřete čas a nechte nakoupit jiné. Rozvážkové služby dnes fungují i na menších městech, a kromě toho, že se nebudete tahat s těžkými taškami, můžete si do virtuálního košíku přihodit i vychytávky, jako je velký pytel ledových kostek, který se na večírek perfektně hodí. Párty je na spadnutí a nestíháte nakoupit? Pizza a popcorn nikoho neurazí.

Připravte si pohoštění společně

Makronky v šesti barvách nebo tyčinky z domácího listového těsta kamarádky možná na oko potěší, ale vás přikovají k troubě buď den předem, nebo v průběhu večírku. Raději se společně domluvte, každá přineste něco a odstartujte akci přímo v kuchyni!

Vytvořte si playlist

Jedna miluje klasické české písničky, druhá si potrpí na tvrdší muziku a vy nedáte ránu bez devadesátkového popíku? Namixujte si vlastní seznam oblíbených hitů na Youtube nebo třeba Spotify. Pokud se vám hudbu nechce vůbec řešit, rovnou si vyhledejte předpřipravený playlist. Na internetu jich najdete spoustu.

Dodejte párty šmrnc

Nemusíte skládat origami z ubrousků a věšet lampiony na zahradě. Stačí se zaměřit na detaily. Ozdobte si Frisco drinky ovocem nebo lístkem máty, do vázy vhoďte čerstvé květiny a zapalte pár svíček.

Hlavně si večírek užijte

Nestresujte se z toho, že jste nestihla důkladně uklidit nebo že se vám něco nepovedlo. Když budete nervózně pobíhat kolem, neužijete si večer ani vy, ani vaše kamarádky. Usaďte se, otevřete si Frisco a nic neřešte. Když už mají kočky pré, tak ať to stojí za to!

Hledáte další nápady, jak si bezstarostně užít párty? Sledujte Frisco seriál s youtuberkou Flabgee a jejími hosty: