12. března 2018
Chcete vyzkoušet novinku značky L’OR, která přichází na trh s prvními hliníkovými kávovými kapslemi, které jsou kompatibilní s kávovary Nespresso®*? Pak vyplňte do 21.3. krátký formulář. Vybereme 60 vhodných testujících, kterým zašleme vzorky k testování.

Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. L’OR nabízí 5 druhů kávových kapslí. Testovat budeme dvě – RISTRETTO a LUNGO PROFONDO.

RISTRETTO (intenzita 11) okouzlí Vaše smysly výraznou osobitostí a mocnou kořeněnou vůní. Jedná se o ideální směs pro ristretto, která Vás provází na nezapomenutelné cestě k dokonalému prožitku z kávy. Ristretto je nápoj připravený ze stejného množství kávy jako klasické epsresso, avšak s použitím polovičního množství vody 20 ml. Ristretto je oceňováno právě pro svou velikost a bohaté aroma.

LUNGO PROFONDO (intenzita 8) se vyznačuje intenzivní a kořeněnou vůní pražených mandlí. Tato káva Vám poskytne dokonalý zážitek díky své třpytivé bronzové pěně a vyvážené chuti. Kapsle L’OR Espresso Lungo jsou speciálně navrženy pro přípravu velkého šálku (110 ml) intenzivního espressa s dokonalou konzistencí.

* Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Podrobný seznam kompatibilních strojů najdete na www.kavalor.cz

Přihláška k testování

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.