8. listopadu 2017
Emma Stone patří mezi největší herecké talenty současnosti. I když v těchto dnech slaví teprve své 29. narozeniny, už má na svém kontě i Oscara!

Rodačka z Arizony je narozená ve znamení Štíra. Ženy, narozené v tomto znamení, působí žensky a jemně, zároveň jsou však silné a sebevědomé osobnosti. To skvěle platí i na tuto mladou herečku, která si už ve svém nízkém věku podmanila Hollywood. K divadlu a filmu jí to táhlo už od útlého věku a za posledních 10 let natočila množství zajímavých filmů a seriálů. Podívejme se aspoň na některé z nich, které by vám neměly uniknout!

Zombieland (2009)

Dnes  už kultovní hororová akční sci-fi komedie strhla na Emmu pozornost divácké veřejnosti. Hlavními hrdiny jsou Columbus a Tallahasse, dva muži, kteří přežijí zombie apokalypsu a stanou se z nich bojovníci proti těmto nemrtvým. Právě s nimi spojí své síly dvě dívky, Little Rock a Wichita, kterou hraje právě Emma Stone. Ty si také umí poradit s nadvládou zombies. Podaří se tomuhle čtyřlístku společnými silami přežít? Zombie jsou všude kolem. Tahle hodinka a půl filmového zážitku vás zcela jistě pobaví!

Panna nebo orel (2010)

Dalších dobře strávených 90 minut zaručuje romantická komedie Panna nebo orel, ve které si Emma střihla hlavní roli. Jako středoškolačka Olive se díky vymyšlené historce o setkání s vysokočkolským studentem stane centrem pozornosti celé školy a všichni si myslí, že je velmi promiskuitní. Přitom je panna. Vymyslí si však, že o to přišla s vysoškolským studentem a po škole je z toho pozdvižení. Pravdu zná jen její šikanovaný homosexuální kamarád Brandon. Poté, co s ním finguje sex na party její „sláva“ ještě zesílí a Olive je bombardována návrhy od všech možných spolužáků. Jak tuhle situaci zvládne?