17. září 2017
Říkáte si, že by se do vás měl zamilovat se vším všudy? Ano, máte pravdu. Pokud jste ale majitelkou některého z těchto domácích mazlíčků, nedoporučuje se to na něj vybalit okamžitě!

Jsou věci, které by se na prvním rande řešit neměly. Nový, zajímavý průzkum, teď ukázal, že možná nejvhodnějším tématem na úvodní schůzku/y nejsou ani specifičtí domácí mazlíčci. Co vědci vyzkoumali?

Do dotazníku se zapojilo velké množství žen i mužů. Konkrétně okolo tisícovky. Ti se vzácně shodli na tom, která domácí zvířata je fakt neberou. Ten, komu se hodně líbíte, s vámi kvůli nim určitě kontakt nepřeruší. Jsou to ale spíše mínusové body a je lepší s „přiznáním“ o těchto mazlíčcích chvíli počkat. Když se citové pouto od něj k vám prohloubí, tak to lépe skousne a akceptuje. Třeba si je pak dokonce také oblíbí!

Často se říká 100 lidí, 100 chutí,  a na velké množství věcí to také přesně sedí. Ne však na negativní pohled na jisté domácí mazlíčky. Ve zkoumaném vzorku totiž první místa obsadila tato zvířata s velkým náskokem. A není to pro ně (a ani pro ty z vás, kdo je chováte) zrovna výhra.

Obě pohlaví se vzácně shodují, že láskyplné chování PAVOUKŮ dokáže pocuchat jejich sympatie k opačnému pohlaví. Kdo se umístil na dalších místech? Hadi, potkani, myši, včely, a mravenci! Ale pozor, žádná výhra prý není ani chovat křečky, spoustě lidem se vůbec nelíbí. Naopak s tradičními pejsky a kočičkami toho prý moc nezkazíte…