11. září 2017
Hlavním přáním rodičů na začátku školního roku je, aby jejich děti vykročily do dalšího roku studia pravou nohou a při tom vypadaly co nejlépe. Dovádění s kamarády o přestávkách, sportovní aktivity a nečekané situace ale zanechají nepříjemné stopy na jinak čistém prádle a vy se pak doma nestačíte divit. Toto lze během chvilky elegantně vyřešit, a navíc dětskému prádlu dodat ještě něco navíc.

Dbáte na to, aby vaše děti chodily každý den do školy v čistém prádle? Udržet oblečení neustále v dobré kondici ale může dát skutečně zabrat. A co hůř, prádlo po běžném pracím procesu obvykle není dokonale vypráno. O dětské prádlo, na kterém se pozůstatky celého dne vytrvale drží, je nutné se pečlivě starat. Zbavte jej všech přítomných mikrobů a nečistot bez toho, aniž by byla poničena látka. Jak na to?

Pokud se nemůžete vypořádat s vytrvalými skvrnami, vyzkoušejte účinný dezinfekční odstraňovač skvrn na prádlo od Sanytolu (MOC – 168,90 Kč). Zničí 99,9 % mikrobů a díky složení bohatého na enzymy prostupuje přímo do vnitřku textilních vláken. Je vhodný jak pro praní v pračce, tak ruční praní a jeho složení neobsahuje chlór.

Rádi vidíte své potomky ve sněhově bílém oblečení? Sanytol pro vás připravil speciální dezinfekční odstraňovač skvrn Zářivě bílá (MOC – 174,90 Kč). Díky kombinaci enzymů a aktivního kyslíku proniká ho hloubky textilních vláken a účinně odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vaše starší prádlo navíc zbaví šedého nádechu už od prací teploty 20 °C. Oba dva dezinfekční odstraňovače skvrn zajistí dezinfekci jak oblečení, tak vaší pračky.

Zlikvidujte veškeré bakterie, viry a plísně na oblečení vašich dětí, aniž byste poničili vlákna a barvu oděvů. Značka Sanytol, průkopník v dezinfekci textilu, nabízí pro tyto účely dezinfekci na prádlo, která je k dispozici ve dvou velikostech – 500 ml a 1000 ml (MOC – 89,80 Kč, 154 Kč). Je vhodná jak pro barevné, tak bílé prádlo. Zároveň také v pračce odstraňuje zbytky choroboplodných zárodků, které jinak zůstávají na oblečení. Je ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo a jemné oděvy. Funguje i při nízké prací teplotě 20 °C

Pokud chcete kvalitu dětského prádla zanechat v co nejlepší možné kvalitě, a přitom ho zbavit odolných skvrn, vyzkoušejte dezinfekční odstraňovače skvrn nebo dezinfekci na prádlo. S výsledkem budete nadmíru spokojeni!