19. listopadu 2018
Novou českou proteinovou dietu ocení nejen lidé, kteří chtějí zhubnout, ale také manažeři

Vánoce a Nový rok se neúprosně blíží a s nimi i období novoročních předsevzetí. Pokud máte v plánu zbavit se svých nadbytečných kil, pak vyzkoušejte novou proteinovou dietu MyKETO od českého výrobce GOLDIM, který je známý především speciálními potravinami a produkty kojenecké a dětské výživy jako jsou Kulíšek, Naše mléko, BABIO, Kozí kaše
či ProbioFlora. Dietní plán MyKETO od GOLDIM pomáhá nejen zhubnout, současně přináší příjemný pocit nasycení. Velkou výhodou je, že během redukce hmotnosti zmizí pocity únavy a podrážděnosti. Hubnutí s MyKETO bude nejen viditelné, ale také příjemné. Na své si přijdou navíc alergici, osoby s potravinovými intolerancemi, vegetariáni, ale také manažeři s nedostatkem času na správnou životosprávu, sportovci, osoby v rekonvalescenci, senioři a mnozí další, pro které připravil GOLDIM zajímavé portfolio.

Dieta může být příjemná – rychlá příprava a pestrý výběr chutných jídel

Již při samotném vyslovení slova dieta mnohým naskakuje husí kůže. Představa pocitu hladu či mnoha hodin strávených v posilovně může být pro mnohé odrazující. Dieta však může být také příjemná a především efektivní. MyKETO od GOLDIM nabízí ve své nabídce širokou řadu výrobků, ze kterých si člověk lehce sestaví jídelníček, případně si vybere z výhodných balíčků pro období hubnutí. Velkou výhodou je rychlá příprava jídel, pestrý výběr jídel a nápojů jako jsou proteinové koktejly, polévky, masové ragú, omelety, dezerty, bramboráčky, palačinky či oblíbené sušené maso (bez éček, konzervantů a glutamátu) a mnoho dalších. Tato celodenní náhrada jídla vám poskytne 100 % veškerých živin. Složení výrobků je bohaté na všechny potřebné látky jako jsou vitamíny, minerály a stopové prvky, které naše tělo potřebuje každý den.

A v čem tkví úspěch vysokoproteinové diety MyKETO?

Hlavním cílem proteinové (ketogenní, bílkovinné) diety je uvést tělo do tzv. ketózy. Jedná se o zcela přirozený stav organismu, který se dá velmi dobře využít k účinnému hubnutí. Navíc bez potřeby větší fyzické aktivity a cvičení. Vše je založeno na radikálním omezení příjmu sacharidů. Tělo pak samo začne spalovat zásobní tuky. Snadnou cestou k navození a udržení ketózy je vysokoproteinová dieta MyKETO, která dále spočívá v navození pocitu sytosti, který přetrvává díky vysokému obsahu bílkovin a dostatku vlákniny. Necítíte hlad a nadbytečné kilogramy jdou snáze dolů. Nespornou výhodou vysokoproteinové diety je také fakt, že neztrácíte svalovou hmotu. Stačí se jen rozhodnout a jít do toho! Výživoví poradci MyKETO jsou připraveni provést zájemce celým procesem tak, aby úspěch byl zaručen.

Upozornění: Dieta není vhodná pro těhotné a kojící matky.

Více o této nové proteinové dietě naleznete na webu www.myketo.cz