14. března 2018
Když se Zuzce narodila v roce 2015 dcerka, zalíbily se jí kartičky s údaji o narození dítěte. Žádné z těch, které v tu dobu byly dostupné na českém trhu, Zuzku nenadchly a to ji přivedlo na myšlenku vytvořit si své vlastní.

Poté, co se naučila s grafickým programem, ji už nic nebránilo v tom, aby popustila uzdu své fantazii ve vytváření kartiček. Z tvorby se stal koníček, z koníčku vášeň a díky tomu vznikl ZUZA Design.

e-shopu najdete plakáty s krásnými dětskými motivy, které rozzáří každý dětský pokojíček a pokud chcete památku na narození svého miminka stačí si vybrat design plakátu, který se vám líbí a napsat údaje o děťátku.

Plakáty to ale nekončí. Není nic hezčího, než sledovat, jak děti rostou a učí se nové věci. Pro tyto vzácné okamžiky jsou tu milníkové kartičky, díky kterým můžete na fotkách zaznamenávat všechny pokroky vašeho miminka a pořízené fotky pak vkládat do fotoalba, které si můžete pořídit spolu s kartičkami na e-shopu.

Zuza design má širokou nabídku produktů, jak pro maminky tak i pro děti. Všechny jsou vyráběny s láskou za cílem potěšit každého, kdo si je koupí.