15. října 2017
Hledáte dárek, který je krásný a zároveň užitečný? Milují vaši blízcí knihy? Určitě je potěší ručně vyráběné obaly na knihy.

Puntíkaté, květinové, s kočičkami, andílky, spirálami, mapou, kotvami, „Eiffelovkou“… Snadno vyberete „kabátek na knížku“ pro každého vašeho blízkého. Veškeré rozmanité vzory a velikosti najdete na www.decente.cz. Cena od 199 Kč.

DecenteBB

Při navrhování a výrobě krásných obalů na knihy je kladen důraz především na perfektní profesionální zpracování a výběr těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny výrobky šijí zkušené švadleny. Jedinečný a originální vzhled každého obalu je zaručen pečlivým výběrem lícové a rubové látky. Pro svůj luxusní vzhled se upřednostňují vysoce kvalitní látky se zlatými tisky a zlatými konturami. Obaly jsou vyztuženy – díky tomu drží dokonalý tvar. Samozřejmostí je všitá záložka laděná do barvy vnitřní strany obalu. Každý obal je dárkově zabalen v celofánovém sáčku a opatřen štítkem Hand Made a návodem na údržbu.

Originální ručně vyráběné obaly na knížky zakoupíte nejen na webu www.decente.cz, ale i v knihkupectví Neoluxor, Neoluxor books a Kanzelsberger po celé České republice.