1. června 2018
O co stojí děti především? O náš čas, který jim věnujeme! Vezměte je o víkendu na výlet. Představujeme vám naše oblíbená místa, kde se děti ani vteřinu nenudí, rodiče si tu odpočinou a všichni bez výjimky se odsud vrací spokojení.

Království lesa

Zábavní park na Lipně pro ­rodiče s dětmi, které se tu ­vyřádí na dřevěných atrakcích a lanových překážkách připomínajících stezky pro veverky nebo lišky. Budou se tu učit rozeznávat stromy a dozví se spoustu zajímavostí o životě v lese. www.kralovstvilesa.cz

Obří mamut

Nová atrakce v resortu Dolní Morava měří 13 metrů na výšku a 31 na délku! ­Mamut je plný zábavy – jsou v něm hravé překážky, šplhací komín, lezecká stěna i liány a jeskyně. A hned vedle něj Mamutíkův vodní park.

Park Mirakulum

Park v Milovicích nabízí zábavu pro celou rodinu, můžete zde dovádět v lanovém centru, bloudit v bludišti nebo prozkoumat podzemní chodby. Také můžete navštívit kontaktní minizoo a podívat se na další zvířátka. www.mirakulum.cz

Stezka korunami stromů Krkonoše

Je dlouhá 1511 metrů a zavede vás až do výšky 45 metrů, odkud si můžete užívat výhledy téměř do všech světových stran. Podíváte se nejen k vrcholkům stromů, z nichž některé jsou staré až 150 let, ale díky podzemní jeskyni poznáte i jejich kořenovou část. Součástí Stezky jsou adrenalinové zastávky, kde prověříte svou odvahu a rovnováhu! www.stezkakrkonose.cz

Maskot Stezky korunami stromů Krkonoše, veverčák Emil, se v pátek 1. června na Den dětí na Stezce poprvé ukáže s novou chlupatou koloběžkou. V rámci programu Dne dětí bude Emil vítat nejmladší návštěvníky poukazem na zmrzlinu za průchod Stezkou.
V neděli 3. června se Emil s koloběžkou vydá na výlet do Prahy, kde bude jednou z hlavních atrakcí 10. ročníku rodinného festivalu Kašpárkohraní v oboře Hvězda.

Aqualand Moravia

Také v aquaparku Aqualand Moravia bude veselo. Den dětí se zde bude slavit nejen v pátek, ale též celý víkend. Děti se mohou těšit na zábavný program s pohádkovými postavičkami i na nový samoobslužný pult s točenou zmrzlinou nebo milkshaky, soutěže o drobné ceny, cvičení v bazénu i diskotéku.