2. dubna 2018
Co ženy od auta nejčastěji požadují? Aby je bezpečně odvezlo i s dětmi za zábavou i za nákupy a aby se do něj snadno naložily i s velkým množstvím zavazadel. A ještě něco – aby dobře vypadalo!

Není divu, že jsou vozy SUV v posledních letech hitem. A to především mezi ženami. Sportovní užitkové vozy (zkratku SUV tvoří slova Sport Utility Vehicle) mají spoustu výhod. Že se podobně jako terénní auta dokážou pohybovat i mimo silnice, je jen jednou z nich. Pro ženy jsou podstatnější jiné parametry – především to, že tyto vozy nabízejí větší prostor a s tím související pohodlí než běžné osobní automobily. Což znamená, že se žena do auta bez problému vejde s dětmi, kočárkem, mnoha taškami a dalšími nezbytnostmi.

Další velkou výhodou je vyšší posez. Kdo jednou zkusí jízdu v SUV, jen nerad se vrací do nízkého osobního auta. Díky robustnějším kolům totiž řidička sedí výš a má perfektní přehled o dění na vozovce před sebou. Právě tahle skutečnost neuvěřitelně zvedá mnoha ženám řidičské sebevědomí.

Příkladem takového vozu je Cupra Ateca. Cupra se řadí mezi značky, které nabízejí potěšení z jízdy i praktičnost v každodenním provozu. Nabízí preciznost i sportovní charakter. Atecou odvezete děti do školy, velký nákup z obchodu a pohodlně s ní odjedete na dovolenou i s velkým množstvím zavazadel. Nová Cupra Ateca je elegantní, nabízí dynamický design, prostorný interiér a velký zavazadlový prostor.

Motor 2.0 TSI nového modelu Cupra Ateca patří k technicky nejvyspělejším na trhu. Je vybaven novým filtrem pevných částic, takže splňuje nejpřísnější emisní limity. Cupra Ateca je vybavena systémem pohonu všech kol 4Drive, jedním z nejbezpečnějších a nejvyspělejších na světě. Nadchne výjimečnou jízdní dynamikou a vynikajícím komfortem odpružení.

Mimořádně atraktivní je i vzhled exteriéru s elegantními lesklými černými detaily. Na výběr je šest barev karoserie: modrá Energy, červená Velvet, stříbrná Brilliant, šedá Rodium, černá Magic a bílá Nevada.

Sériová výbava Cupra Ateca je mimořádně bohatá. Součástí je bezklíčkový přístupový systém s tlačítkem pro spuštění a vypnutí motoru, bezkabelová nabíječka a především prostorový kamerový systém s rozsahem snímání 360 °. Praktická je nejen navigace s osmipalcovým dotykovým displejem, ale i digitální panel přístrojů a parkovací asistent.

Přestože se SUV v současnosti těší čím dál větší oblibě, není na trhu mnoho modelů, jako je Cupra Ateca. Přesvědčte se sami!