18. října 2017
Tipy na beauty nezbytnosti, které vám usnadní život. Zhruba tak o 100%.

Přijde vám, že ve své kabelce neustále jako nomád taháte milión věcí, ale přesto vám neustále schází některý z nezbytných kosmetických pomocníků? Věřte, že rozhodně nejste sama! Abychom vám ulehčili život, máme pro vás několik praktických tipů od blogerky Jitky z www.francebaby.cz. Díky nim už nebude nucena vláčet s sebou kabelku velikosti příručního zavazadla, ale zároveň vám už nikdy nebude scházet žádná nezbytnost.

„V mé kabelce nesmí chybět zrcátko, něco na rty (nejčastěji nude rtěnka), korektor, deodorant, krém na ruce a suchý šampon v den, když mám rozpuštěné vlasy a nejsou v nejlepší kondici. Dále pak balíček tampónů, které jsou nezbytné pro vás, ale někdy i pro zapomnětlivé okolí:),“ svěřuje se se svými tipy Jitka.

A co nezapomenout, když se chystáte do fitka?

„Kromě sportovního oblečení, vody a něčeho k zakousnutí, najdete v mé sportovní tašce tyto kosmetické nezbytnosti: deodorant, kartáč na vlasy a zásobu gumiček a balzám na rty. Ani v tomto případě nikdy nezapomínám na tampóny, především při sportu opravdu usnadní život!“

Celý článek s dalšími radami čtěte zde.

Soutěž pro vás! Vyplňte krátký formulář zde a vyhrajte zásobu tampónů Tampax nebo kabelku Michael Kors!

Nové tampóny Tampax vám totiž opravdu ulehčí život! Díky praktickému a hygienickému aplikátoru je můžete využívat i v těch nejkomplikovanějších a nejméně příhodných podmínkách!