12. prosince 2017
Díky kampani řetězce Albert máte jedinečnou příležitost splnit přání dětem z dětských domovů.

Kdy jindy vykouzlit úsměvy na tvářích dětí z dětských domovů než o Vánocích? Navštivte v předvánočním čase libovolnou prodejnu Albert a pomozte splnit vánoční přání dětem, které vyrůstají bez rodičů. V každé prodejně Albert naleznete Strom splněných přání plný dětských kreseb, které namalovaly děti z domovů po celé České republice. Obrázky autíček, lega i panenek znázorňují skrytá dětská přání.

Díky unikátnímu charitativnímu projektu se i vy můžete zapojit a pomoci dětem z domovů vytvořit hezčí Vánoce. Stačí se u jednoho takového Stromu splněných přání na chvilku zastavit a naskenovat QR kód, jehož prostřednictvím zašlete finanční příspěvek rovnou dětem na jejich vánoční dárky.

Přispět můžete i v rámci sběratelské kampaně na kuchyňské pomocníky Philips. Pod záštitou Nadačního fondu Albert putují dvě koruny z každého prodaného spotřebiče Philips na vánoční dárky pro děti z dětských domovů. Pokud tak ještě přemýšlíte, čím byste obdarovali své nejbližší, kvalitní pomocník do kuchyně je skvělým řešením.

Pomáhejme a společně vykouzleme dětem z dětských domovů veselejší Vánoce.