20. září 2018
Selfie vládne světu. Nejen celebrity propadli tomuto trendu. Každý chce na fotce dnes vypadat co nejlépe a bavit se filtry a jinými vychytávkami. Jinak to nemá ani mladý a talentovaný zpěvák Mikoláš Josef.

Ne náhodou se stal tváří tohoto stylového smartphonu právě on. Mikoláš září na naší i světové hudební scéně. A proč ho telefon Huawei nova 3 tak nadchl? „Je pro nás mladé, umí přesně to, co potřebuji. Skvěle fotí, má velkou paměť, to je to, co od telefonu, na kterém denně trávím spoustu času, očekávám. Někdy mám dokonce pocit, že už se stal součástí mé ruky.“

I vy si můžete připadat jako hvězda. Tento smartphone vyladí vaše selfie tak, že budete vždy vypadat fantasticky. Umělá inteligence rozpozná až 8 různých scén a vše optimalizuje. Výsledek? Fotka jako od profesionála. Disponuje čtyřmi skvělými fotoaparáty, unikátním odemykáním, jež funguje na základě rozpoznání obličeje a nejvýkonnějším procesorem.

Chcete si taky dopřát tuhle chytrou novinku? Mrkněte na consumer.huawei.com/cz.

Sledujte kampaň #prekonejse www.instagram.com/huaweimobileczsk. Mikoláš Josef kampaň odstartoval tandemovým seskokem a vyzval k překonání sebe sama i své fanoušky.