6. října 2017
Vítejte ve světě barev na oblečení, ve kterém naleznete jasné a intenzivní odstíny, od jemných tónů po tmavou a tajemnou. DYLON je barva na oblečení a tkaniny se složením all-in-1! A jak se používá? Jednoduše. Přímo v pračce!

Změna barvy je nyní tak snadná!

S barvami DYLON můžete probudit svůj šatník, oživit vybledlé oblečení nebo okořenit bytové doplňky novým barevným nádechem. Ať už si vyberete sytě červenou, nebo se ponoříte do námořnické modré, inspirace je na dosah ruky.

Vybrat si můžete ze škály osmi barev: sytě červené Tulip Red, intenzivní černé Intense Black, šedé Smoke Grey, pudrově růžové Peony Pink, oceánově modré Ocean Blue, námořnicky modré Navy Blue, smaragdově zelené Emerald Green a světle fialové Dusty Violet.

Jak na to?
Jednoduše vložte do pračky mokré oblečení, které si přejete obarvit. Poté odstraňte fólii včetně víčka z produktu DYLON Fabric Dye, postavte obal kolmo na prádlo do bubnu pračky a vyperte, dokonce i při teplotě od 30 stupňů. Poté spusťte ještě jednou prací cyklus, tentokrát použijte i prací prostředek. S barvami na oblečení DYLON dosáhnete takto snadně vynikajících barevných výsledků. Pro dokonalé vyčištění pračky, zvláště při barvení tmavšími odstíny, spusťte prací cyklus ještě jednou naprázdno.
Podrobné instrukce najdete i v příbalovém letáku, který je součástí každého balenení DYLON, doporučujeme si jej pozorně přečíst před první aplikací!

 

Naše tipy pro nejlepší barevný výsledek:
• Zvažte suchou tkaninu, abyste zajistili dostatečné množství barviva pro požadovaný efekt.
• Barvy DYLON obsahují vše potřebné, není třeba přidávat sůl ani jiná aditiva.
• Při sušení obarveného oblečení nevystavujte tkaniny přímému vlivu tepla nebo slunce.
• Barvěte vždy maximálně do poloviční náplně pračky, zajistíte tak lepší barevné výsledky.

 

Barvy DYLON zakoupíte exkluzivně v obchodech Teta drogerie za 169 Kč.
Více informací o barevení s Dylon se dozvíte na www.dylon.cz

Výzva: TESTOVÁNÍ

Chcete jednu z barev DYLON vyzkoušet? Přihlašte se do 10. listopadu k testování!


Vybráním tohoto políčka souhlasím s pravidly akce a ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.