20. srpna 2018
Nový školní rok = touha začít s něčím novým. Proč by to neměl být třeba běh?

Spousta žen by chtěla začít běhat, ale neví, jak na to. Právě pro ně pořádá organizace Jdu běhat pravidelné kurzy. A pro všechny, kdo skutečně od školy neběžely, je určena akce JDU BĚHAT POPRVÉ, která pomůže začínajícím běžkyním v Praze a Brně získat potřebný impulz do začátku.

Na akci JDU BĚHAT POPRVÉ zjistí účastnice od trenéra hodně užitečných rad a vyzkouší si i ukázkový jednoduchý běžecký trénink pro úplné začátečnice. Akce je určena všem začínajícím běžkyním. Je zdarma a má omezenou kapacitu, takže s přihlášením neváhejte.

Jak se přihlásit?

Zájemkyně z Prahy se mohou akce zúčastnit v úterý 28.8. od 18:00 na adrese Sochařská 8, na místě bude možnost se převléknout do sportovního, občerstvit se a odložit si věci. Běžecký trénink proběhne v nedaleké Stromovce nebo na Letné. Přihláška a více informací jsou tady.

Pro běžkyně z Brna proběhne akce JDU BĚHAT POPRVÉ ve středu 5.9. od 18:15. Zázemí pro převlečení bude ve školce Creative Kids na adrese Štefánikova 35. Ukázkový trénink proběhne v Lužáneckém parku. Přihláška a více informací jsou tady.

Podzimní kurzy Jdu běhat začínají už od 29.8 v Praze a 3.9. v Brně. Stačí vám jen tenisky, zbytek vás naučí na kurzu!