21. srpna 2017
Zaručených rad, jak ovlivnit pohlaví dítěte je na internetu spousta. Většina z nich nefunguje. Přesto mnozí ve skrytu duše touží po dítěti určitého pohlaví. Čtěte dál a zjistíte, co je skutečně účinné.

Přejete si však pořizovat výbavičku určité barvy a mít vše naplánované již před početím? Připravte se na to, že o pohlaví dítěte nerozhodujete vy, ale příroda. Existují ovšem jisté zákonitosti.

V krizi se rodí holčičky

Je dokázáno, že v dobách krize přichází na svět více žen. Ženský zárodek je odolnější, a proto ve špatných podmínkách žena „vyrobí“ spíše holčičku. Mužský organizmus je křehčí a je složitější jej v krizi udržet naživu, proto v době, kdy je žena zabezpečená bude rodit více chlapců.

Kluci mají rádi maso

Pokud se snažíte otěhotnět a váš jídelníček má vyšší obsah kalorií, máte vyšší pravděpodobnost, že porodíte chlapečka. Mužským spermiím totiž vyhovuje energeticky vydatnější strava, obiloviny, draslík a vápník. Pokud si tedy přejete chlapce, měla byste jíst hodně banánů, masa a snídat cereálie. Pokud nesnídáte, můžete mít s početím chlapce větší problémy.

Ženy, které žijí zdravěji, jedí nízkokalorickou stravu, jsou vegetariánky nebo drží diety, zvyšují svou šanci na početí holčičky. Například sója vyvolává v těle vyšší produkci hormonů ženského pohlaví, proto se její konzumace doporučuje i tatínkům, kteří touží po potomkovi v sukni a s mašličkami ve vlasech.

Vypočítejte si ovulaci

Pohlaví dítěte se dá naplánovat podle ovulace. Mužské spermie méně vydrží, takže početí dítěte v době ovulace znamená zvýšení šance na potomka mužského pohlaví. Naopak dlouho po ovulaci zase přežívají spermie nesoucí ženskou informaci, které neputují tělem tak rychle. Ovšem tato metoda také není 100 %. Může fungovat jen u žen, které mají velmi přesný cyklus a dostávají menstruaci pravidelně.

Nedaří se počít? Zachovejte si chladnou hlavu.

Pokud se početí miminka komplikuje, nestresujte, zůstaňte šťastná, jezte, na co máte chuť a neomezujte se. Doplňujte tělu potřebné vitaminy a minerály, které jsou nezbytné pro správné fungování. Vsaďte na unikátní doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy s obsahem zinku, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitaminu B6 pro regulaci hormonální aktivity a kyseliny listové, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Účinky Fertility Blend® jsou ověřeny klinickou studií provedenou americkými lékaři z univerzity ve Stanfordu, která prokázala, že přípravek zlepšuje a stabilizuje reprodukční zdraví žen, upravuje nepravidelnosti menstruačního cyklu a je efektivním doplňkovým opatřením v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

Nyní letní nabídka!

Nyní 20 % sleva při zakoupení přípravku Fertility Blend pro ženy nebo přípravku Fertility Blend pro páry na stránkách www.fertilityblend.cz při zadání kódu FB70. Nabídka platí do 31. 8. 2017.

Pro stálé zákazníky Fertility Blend je rovněž připraven věrnostní program, v němž můžete získat jeden produkt Fertility Blend zdarma.