18. srpna 2017
Chytrý telefon s krásným designem, napěchovaný nejlepšími funkcemi a aplikacemi.

Taková byla vize vývojářů společnosti Samsung, kterou s novými modely S8/S8+ do puntíku naplnili. Výsledkem jsou esteticky i funkčně mimořádně vydařené inteligentní telefony, které se oprávněně těší velkému zájmu.

Dominantu celého telefonu tvoří jedinečný Infinity displej, který v zaobleném designu vytváří zcela hladký souvislý povrch bez tlačítek a ostrých hran. Čtečka na otisk prstu je umístěna na zadní straně vedle fotoaparátu a displej do sebe pojmul domácí tlačítko, opravdu tedy dostává svému přízvisku „nekonečný“.

Nutno přiznat, že S8 působí skutečně sofistikovaným dojmem. Celá přední strana je černé barvy, jemné orámování tvoří tenké rámečky v horní a dolní části. Kvalitní sklo a kov poskytují dokonalou rovnováhu mezi esteticky příjemným designem a odolností celého těla telefonu. Barvy materiálů jsou laděné tak, aby vytvářely bezproblémový přechod z kovu na sklo. Budoucí majitelky mají na výběr ze čtyř unikátních odstínů, například nová barva Orchid Gray kombinuje trendový purpurový odstín s jemnou šedou.

Při cestování i každodenních povinnostech jistě oceníte i odolnost telefonu vůči vodě a prachu třídy IP68, always-on displej, rychlé a bezdrátové dobíjení či bezpečnostní platformu Samsung Knox.

Galaxy S8 potěší nejen designem, ale i díky novým funkcím a špičkovému fotoaparátu, díky kterému zachytíte všechny výjimečné okamžiky do krásných fotografií, a to i za zhoršených světelných podmínek.

Pokud si společně s S8 pořídíte také dokovací stanici DeX, budete mít rázem plnohodnotný stolní počítač s pohodlným ovládáním pomocí klávesnice a myši. Ideálním společníkem nejen na cestování vám pak bude kompaktní a lehká sférická kamera Samsung Gear 360 (2017), se kterou můžete své 360stupňové zážitky s přáteli rovnou streamovat přes sociální sítě.