15. září 2017
Jsou potraviny, které byste neměla jíst, pokud nechcete mít nafouklé a tučné břicho. A nepatří mezi ně jen luštěniny...

Přemýšlíte, jak se zbavit tučňáka, který se usídlil na vašem pase? My víme. Samozřejmě vás nemine cvičení. To je jasné. Posilujte břicho, třeba takhle…

K tomu ještě nezapomínejte, že některá jídla vám na objemu budou taky přidávat. Nejhorší je cukr, tak ho  prostě vyřaďte. Nebo si jej dávejte v ovoci. A pak ještě těchto 8 potravin.

1. SÝR

Ten tavený a hodně tučný není zas tak skvělý pro vaše břicho. Ale nezoufejte, dejte si kozí variantu a spíše sáhněte po těch tvarohových, měkkých a fromage.

2. SODA

Bublinky v kombinaci s cukrem? To je prostě vražda! Vnitřní tuk tak roste a věřte, že toho se zbavíte nejhůře. Vyměňte je za osvěžující domácí šťávy. Citronáda a mátová je skvělé osvěžení.

3. UPRAVENÉ MASO

Maso je pro naše tělo důležité. To uzené však na mysli nemáme. Škrtněte ze svého jídelníčku uzeniny. A pokud si nemůžete pomoct, sáhněte po kvalitní šunce, která v sobě nemá tunu soli.

4. ALKOHOL

Bohužel. I na ten přišlo. Je jeden z nejhorších nafukovačů panděr, a to se nemusíme bavit jen o pivu. Míchané drinky i panáky jsou pro váš plochý pupík nekonečnou překážkou. Nemusíte se ho však vzdávat nadobro a úplně. Sáhnete po kvalitním červeným víně. Jedna sklenička k večeři podpoří vaše srdce a na těle to nebude znát.

NÁŠ TIP: Lepší postava díky sexu!