12. července 2017
Do kin přichází letní oddychová komedie Milovník po přechodu, která si bude dělat legraci z mužů a jejich představy o vlastní neodolatelnosti. V jedné z hlavních rolí se objeví legendární Raquel Welch.

Hlavním hrdinou letní komedie je postarší gigolo, který musí znovu oprášit své umění svůdce. Jeho pokusy už neprobouzí libido, ale spíš úsměvy. Bohatou a sexy vdovu, která bude čelit jeho pokusům o dobytí, hraje legendární Raquel Welch.


Milovali ji všichni, muži i ženy. Raquel Welch je jeden ze sexysymbolů 60. a 70. let  a dodnes se v anketách a žebříčcích umisťuje v úplné špičce těch nejkrásnějších hereček a žen filmové historie. Zároveň byla i výborná herečka a za roli Constance de Bonacieux v pravděpodobně nejslavnějším zpracování Tří mušketýrů získala Zlatý Glóbus. Nikdy nebyla bezduchou krasavicí, za svou slávu vděčí hlavně přirozenému sex-appealu, eleganci a temperamentu. Díky bolivijským kořenům má tu správnou latinskoamerickou jiskru. Přestože brzy oslaví 76 narozeniny, vypadá pořád skvěle a ve filmu prokáže i svůj komediální talent.


„Moje postava je taková šílená a trochu praštěná a přišlo mi to zajímavé právě proto, že mě lidé v takové roli nečekají. Nálada filmu je tak optimistická, je vážně zábavný. A to se mi líbilo,“ svěřila se legendární herečka.
Pro letní období je komedie Milovník po přechodu ideální volba. A protože pánové v ní coby gigolové budou trochu za nešiky, pobaví především ženy.