10. července 2017
Už jsme si zvykly půjčovat si kola, pronajmout si na pár dní něčí byt, nebo si třeba na večer zapůjčit značkovou kabelku. Tak proč neudělat totéž s autem? Vždyť si tak usnadníme život!

1. Hurá na výlet

Přes týden by vám vlastní auto stálo ladem, ale o víkendu ráda poznáváte nová místa? Vlak má rozhodně svoji romantiku, ale všude vás nedoveze. Teď už si můžete půjčovat auto nejen podle nálady, ale třeba i předpovědi počasí.

2. Nezávislá na rodině

Ať je vám 18 nebo 28 let, pokaždé, když si půjčujete auto od rodičů, musíte si vyslechnout stejný kolotoč obav a instrukcí. Teď je tomu konec.

3. Vzhůru na nákupy

Hodila by se vám nová skříň? Vydat se bez auta do IKEA znamená náročný proces, který zahrnuje jízdu MHD, a pak objednávání odvozu dodávkou. Navíc taxíka pro vás a tři modré tašky plné věcí, které na seznamu nebyly, ale v obchodě jste zjistila, že bez nich prostě nemůžete být. V aplikaci ve vašem smartphonu si stačí vybrat auto, do kterého se vejdete is nákupem.

4. Roadtrip s kamarády

Plánujete s přáteli několikadenní výlet po Evropě a nevejdete se do jednoho auta? Půjčte si větší, například na HoppyGo.cz.