23. června 2017
Uondané nácviky přehlídkové chůze, choreografie finálového večera  a cvičeními na zpevnění těla byly o uplynulém víkendu finalistky MISS Prima křivky, které již tradičně ve Ski Areálu Monínec absolvovaly své druhé soustředění.

Každopádně byly definitivně vyvedeny z omylu, že bojovat o titul MISS znamená jen projít se po jevišti při finálovém večeru a pak už  dostávat ceny, rozdávat zářivé úsměvy a být v centru mediální pozornosti.
"Přestože mě bolí snad každý sval v těle, jsem si užila každou chvíli. Choreografie je super, Pavel Strouhal je skvělý a ač se to na první pohled nezdá, i velice trpělivý učitel, který z nás dokáže vymlátit to nejlepší, aby byl finálový večer opravdu dokonalý. Přiznám se, že jsem si v první chvíli připadala jako naprosté poleno, ale o to větší radost jsem měla, když jsem si konečně sestavu zapamatovala a zvládala ji do hudby", popsala dojmy finalistka Michaela Šachlová a své obavy přiznala finalistka Kamila Štětařová: "Při první hodině choreografie jsem byla zděšená, že se tohle v životě nemůžu naučit. Nicméně domů jsem odjížděla s velmi dobrým pocitem. Pavel Strouhal je výborný učitel. Sice nám nic nedá zadarmo ale vždy mám vše vysvětlí tak, aby to každá z nás zvládla. Hlavně má s námi svatou trpělivost a za to mu patří můj obdiv".
Charismatický elegán, úspěšný podnikatel, který uvedl na český, slovenský a kanadský trh své velmi originální produkty, a majitel společností Allivictus a EFFFI – Martin Dindoš přijel na soustředění jako Santa Claus. Rozdával dárky – svoje produkty k vyzkoušení a vyprávěl neuvěřitelné, leč pravdivé, příběhy. Nebýt nabitého programu, finalistky i celý tým by ho dokázal poslouchat hodiny a hodiny…
Martin Dindoš je pro mě zosobněním úspěchu a důkazem toho, že když se chce, tak jde všechno! Česnekovou tinkturu už testuji a krém EFFFI také. Domluvily jsme se s holkama, že si pak porovnáme výsledky", říká finalistka Libuše Dvořáková a podobně to vidí i finalistka Michaela Šachlová: "Pan Dindoš mne velmi překvapil svou skromností a potěšil dárky – nebyly to jen tři vzorečky na vyzkoušení, ale celé přípravky, které nám dovolí zjistit účinek „v plné kráse“. Jsem zvědavá, jak se Allivictus i ostatní produkty projeví v mém každodenním životě".
Dáma s velkým "D". Tak viděly finalistky prezidentku Národní Komory Módy Jůlii Hendrychovou. "Paní Jůlie Hendrychová z Národní Komory Módy je vážně odbornice za slovo vzatá, moc se mi líbil její přístup k nám a jak se o každé z nás chtěla dozvědět co nejvíc. Také její rady ohledně módy byly skvělé a hlavně to, jak se snaží pomáhat mladým tvůrcům a změnit myšlení národa co se týče velkých obchodních řetězců s módou a to jak se snaží bojovat s předsudkem, že baculky by měly nosit raději volné, a ne dobře padnoucí oblečení", chválí si návštěvu prezidentky Národní Komory Módy finalistka Vendula Hřídelová.


S podobnou filosofií přistupuje k oblečení pro "baculky" i Ulla Popken, která už teď připravuje veškeré oblečení na finálový galavečer pro finalistky MISS Prima Křivky 2017, i pro moderátorku večera Anetu Christovovou. Aby napomohla prozasení těchto myšlenek, stala se přitom letos Ulla Popken hlavním partnerem soutěže MISS Prima Křivky.
Za obor dietologie přijela MUDr. Dita Pichlerová expertka OB Kliniky, která poskytuje komplexní ambulantní i chirurgickou léčbu obezity a s ní spojených onemocnění již přes 10 let a je v ČR nejvýznamnějším zařízením tohoto typu."MUDr. Pichlerová nás donutila přemýšlet, a to nejen nad sebou, ale i nad našimi blízkými. Já už jsem doma probírala s tatínkem, který má silnou cukrovku a nadváhu, abychom navštívili společně paní doktorku a nechali si poradit", shrnula svoje pocity z přednášky finalistka Štěpánka Poláková a další finalistka, Tereza Matoušová, neskrývala své překvapení: "Zjistily jsme např., že už se rodíme s tím, jak nám jídlo bude chutnat, jaké budou naše chutě, či bez čeho nebudeme moc žít, jako je u někoho například čokoláda. Z toho jsem byla udivená a vedlo mě to k zamyšlení".
Naprosto nepostradatelní byli lektorka chůze Theresa Canti a ředitel Bránického divadla Václav Čížkovský, kteří s kandidátkami na MISS do úmoru dřeli chůzi a jevištní prezentaci, tedy výrazy, výrazy a opět výrazy a samosebou také volné disciplíny. Slova finalistky Kristýny Vrbové nakonec: „Prostě, jasně a stručně jsem šťastná, že to pro nás někdo pořádá a hezky se o nás stará. Cítím se jako hvězda. I když mám někdy pocit že mi upadnou nohy a vyflusnu plíce, tak tohle prostě stojí za to“!
Finálový večer se koná 19.9.2017, v Bránickém divadle v Praze od 19:00.