23. června 2017
Český startupový projekt Daysee, který jako první spojí váš papírový i elektronický diář a dokonce i sociální síť do jednoho, vstupuje na Kickstarter.  

Pokud už máte dost přepisování všech pravidelně se opakujících událostí, diář Daysee je navržený přímo pro vás. A nejen to, přizpůsobovat vlastním potřebám ho můžete do posledního detailu. V jednoduché aplikaci máte na výběr hned několik variant. Podle osobních preferencí lze uspořádat vnitřní design na dny či týdny. Narozeniny, výročí nebo daňové přiznání vám už odteď neuniknou.

„Naším cílem je vybrat částku nejméně 10 000 EUR, která pomůže dalšímu vývoji unikátního diáře a rozvíjení celé služby. Tu pak plánujeme spustit v listopadu roku 2017. Pomozte i vy podpořit náš diář a zařaďte se mezi první majitele přelomové novinky. Za každý příspěvek předem děkujeme,“ říká Jakub Lekeš, tvůrce projektu.

Vybrat si můžete i z nabídky vnějšího obalu. V současnosti je k dispozici dřevěná verze, v blízké budoucnosti se však dočkáte i kožené a papírové. Kromě toho máte šanci sáhnout i po několika variantách z potisku obalu.

Zjednodušení přináší i forma předplatného. Při platbě za první diář si registrujete svou kartu. Za rok vás Daysee upozorní na možnost zaslání dalšího diáře a zároveň vám umožní zahrnout jakékoliv změny. Pokud vám Daysee vyhovuje, za automatickou platbu z účtu vám zašle diář na nový rok. To vše bez zdlouhavých objednávek.    

Projekt Daysee můžete podpořit ZDE.