20. června 2017
Luxusní kempy, horské chaty, designové hotely nebo ubytování na statku. Dovolená v Tyrolsku je vždy jedinečná a za dobrou cenu! Nechte se inspirovat a užijte si dovolenou v rakouských Alpách.

Dovolená na statku v Tyrolsku

Chcete se dozvědět co nejvíce o tyrolské kultuře a tradicích? Ubytujte se na tyrolské horské farmě. Dostane se Vám ukázky venkovského života, který budete moct prožít na vlastní kůži. Zblízka se podíváte na domácí výrobu mléčných produktů nebo tradiční shánění dobytka.

Dovolená se psem v Tyrolsku

Pokud nechcete opouštět Vašeho psího kamaráda při odjezdu na dovolenou, vydejte se do Tyrolska. Navštívit můžete speciální psí hotely, kde se o Vaše čtyřnohé mazlíčky vřele postarají. Důkazem je například vlastní bazén nebo sezónní pokojové menu. Psí hotely jsou kromě klasických hvězdiček hodnoceny i „psími tlapkami“.

Kempy v Tyrolsku
Milovníci spaní pod stanem nebo v karavanu si mohou mnout ruce. Tyrolská nabídka kempů čítá více jak 90 položek. Většina kempů je umístěna na skvěle dostupných místech v turisticky oblíbených oblastech a nabízí špičkový komfort. Ne nadarmo získaly tyrolské kempy několik prestižních ocenění.

Horské chalupy v Tyrolsku

Jak se co nejvíce přiblížit kontaktu s přírodou? Odpověď je jednoduchá. Ubytováním přímo uprostřed ní. Zažít to můžete při návštěvě některé z horských chat v Tyrolsku. Dostane se Vám příjemné relaxace a nerušeného klidu. To vše v obklopení hlubokých lesů a krásných horských masivů.

Více informaci najdete na oficiálním turistickém portálu www.tyrolsko.cz