19. června 2017
Máme pro vás program na první prázdninový víkend. Udělejte si výlet do Krkonoš, kde vás čeká bohatý program zaměřený na rodiny s dětmi.

První červencovou neděli bude otevřena nová Stezka korunami stromů Krkonoše, která vzniká od září loňského roku na úpatí Černé hory v Janských Lázních. Na návštěvníky je připraven nabitý celodenní program, který bude zahájen slavnostním přestřižením pásky a otevřením Stezky v 11 hodin.

Kromě možnosti užít si procházku po Stezce a dechberoucí výhledy z vyhlídkové věže je pro účastníky akce nachystán také bohatý program, který zaujme děti i dospělé. Hlavní částí dne budou dvě vystoupení skupiny The Tap Tap, která začínají ve dvanáct a ve tři hodiny, a koncert zpěvačky Ewy Farne ve čtyři hodiny. „V mezičase proběhne také vystoupení na chůdách či balónková show. Speciálně pro děti je pak nachystána například animační interaktivní show, dále se budou moci vydovádět ve skákacím hradu nebo si nechat pomalovat obličeje. Chceme, aby si akci užila celá rodina,“ uvádí Pekárek. Důležitým bodem programu je i účast kněze Zbigniewa Czendlika. „Návštěvy pana Czendlika si moc ceníme a jsme rádi, že naší Stezce udělí požehnání,“ doplňuje Pekárek.

Všechny potřebné informace o Stezce korunami stromů Krkonoše najdete ZDE.