14. června 2017
Pomeranč, grapefruit, limetka, mandarinka a... nekonečné bublinky. Schweppes Citrus Mix má v sobě všechno, co potřebujete pro dokonalé letní osvěžení. Je skvělý jen tak i jako součást nealkoholických koktejlů. 

Citrus Mix je první Schweppes limonáda, ve které můžete najít mandarinku. Její chuť se fantasticky snoubí s pomerančem a grapefruitem a kombinaci vycházející z klasického Bitter Lemon posouvá ještě o kus dál,“ říká o rafinovaném limonádovém mixu barman Milan Zaleš, jeden z autorů Schweppes The Bar a šéfbarman pražského Bugsy’s Baru.     

Skvělým společníkem je Schweppes Citrus Mix na letních piknicích a grilovacích party. Sofistikovaný nealkoholický koktejl z něj vyrobíte během chvilky a z jen pár dalších ingrediencí.   

Mint Vibe 

Co potřebujete:
75 ml Schweppes Citrus Mix
75 ml Schweppes Tonic
1 snítka máty (pouze listy)

Jak to uděláte:
Ve sklenici rozdrťte lístky máty a nalijte všechny ingredience na kostky ledu.

Náš tip: Pro dodání ovocné chuti rozmačkejte do sklenice 2 borůvky.

Co jste možná o Schweppes limonádách nevěděli:

Mají ty nejlepší bublinky, které vydrží od otevření lahvičky a až doby, než svůj drink vypijete. Za to, že si dnes můžeme vychutnávat sycenou vodu, totiž může právě Jacob Schweppe a dodnes je jeho značka v tomto oboru zkrátka nejlepší. V 18. století obdivovali objev švýcarského vynálezce především lékaři a v 19. už celý svět včetně britské královské rodiny. I s prvními ochucenými limonádami přišel ostatně Schweppes. Nejdříve to byl chininový Indian Tonic a zázvorová Ginger Ale, pak řadu rozšířil Bitter Lemon a další ovocné příchutě. Díky dlouholeté tradici a kvalitním ingrediencím i zpracování si oblíbily limonády od Schweppesu například Uma Thurman a Nicol Kidman.

Více na www.schweppes.cz