12. června 2017
Chcete si dopřát únik od ruchu všedních dní? Nemusíte prchat na druhý konec světa. Absolutní klid najdete i na sousedním Slovensku...

Pomalu plánujete letní dovolenou a milujete přírodu, sportovní vyžití, ale zároveň i relaxaci? To vše najdete v hotelu Malvázia, kde můžete strávit příjemné chvíle s rodinou či s přáteli. Ať už sem přijedete za dobrým jídlem, lahodným vínem, zasportovat si, nebo jen odpočívat v lůně přírody na slovenském Záhoří, určitě si pobyt užijete plnými doušky!

Malvázia je jedinečný relaxačně-zážitkový komplex, který se nachází na úpatí Malých Karpat mezi obcemi Prievaly a Cerová. Z jedné strany lemují Malvázii rašelinová jezera a borové lesy, z druhé malebné louky, pole a pastviny vlnící se až pod zalesněné kopce Karpat.

V rámci komplexu Malvázia si můžete vybrat ubytování v příjemném čtyřhvězdičkovém hotelu s 19 pokoji, restaurací, terasou, bazény, wellness, přednáškovou místností, knihovnou a samostatným vinným sklípkem. V parku naleznete celou řadu sportovních a relaxačních aktivit – je tu velkorysý prostor pro nerušený odpočinek uprostřed zeleně a květů, u rybníka či v ovocné a bylinkové zahradě.