12. června 2017
Vystoupejte s novou aplikací na libovolný počet z 54 vybraných českých kopců či rozhleden a sbírejte potřebné metry. Ceny můžete získat už po překonání první dvoutisícovky...

Už víte, kam se v létě s celou rodinou vydáte? Česká outdoorová značka Hannah odstartuje 15. června 2017 novou mobilní aplikaci EXPEDICE 8000, která nabízí tipy na zajímavá výletní místa po celé České republice. Navíc se můžete zapojit do soutěže! Stačí vystoupat na libovolný počet z 54 vybraných tuzemských kopců či rozhleden a podle jejich nadmořské výšky sbírat prostřednictvím aplikace potřebné metry. Zastoupená jsou i místa v nižších polohách a všech krajích. Vyšlápnout si osmitisícovku zvládnou i rodiny s malými dětmi a můžou tak vyhrát víkendový pobyt v Krkonoších. Ceny čekají na účastníky už po překonání první dvoutisícovky.

A jak se zapojit?

Stačí si vybrat jedno z míst, které je v seznamu, a vydat se na něj s aplikací EXPEDICE 8000 a zapnutou GPS. V cíli si pak pro potvrzení místa musí uživatel pořídit a uložit selfie či foto vrcholu, čímž získá potřebné metry nadmořské výšky pro postupné dosažení na výhru.  Seznam 54 vybraných lokalit zahrnuje kromě Sněžky například i Plechý, Děvín, Praděd, Milešovku nebo Špičák a Hostýn a další kopce a rozhledny rovnoměrně rozprostřené po celé České republice.