8. června 2017
Hledáte inspiraci pro nezapomenutelnou dovolenou s dětmi? Tyrolské Alpy jsou plné dětských hřišť, zábavy a sportu. Děti se v Tyrolsku prostě nudit nebudou. 

Rodinný region údolí Stubaital

Nuda? Na to ve Stubaiském údolí v Tyrolsku zapomeňte. Na své si zde přijdou jak děti, tak i dospělí. Nekonečný kopec zábavy si můžete užít například na nejdelší sáňkařské dráze v Alpách! Na všechny atrakce můžete využít speciální letní kartu BIG Family Stubai. 

Rodinný region Achensee

Největší tyrolské jezero je tím pravým místem na trávení rodinné dovolené. Projet po jezeře se můžete ve výletním parníku, k jezeru pak zajíždí veliká rarita – parní vlak Achenseebahn. Kolem jezera se nachází příjemné terény na pěší túry a cyklistické vyjížďky. 

Rodinný region Východní Tyrolsko

Pokud si chcete užít sluníčka, vydejte se s rodinou do Východního Tyrolska. Podle statistik zde sluníčko svítí 300 dnů v roce! Největším dětským lákadlem je Wichtelpark Sillian, ve kterém na ně čeká spousta zábavy. Ubytovat se můžete ve speciální síti rodinných hotelů. 

Rodinný region Alpbachtal

Jezerní oblast Alpbachtal láká rodiny na několik zajímavostí a atrakcí. Sílu přírody ukazuje krásná soutěska Tiefenbachklamm, dětskou radost a smích pak vykouzlí zábavní parky v městečku Reith. Největším zážitkem pro děti je hledání skrytého pokladu. 

Rodinný region údolí Ötztal

„Zažijte a objevujte přírodu“. Tímto heslem se řídí letní dětský program v Ötztalském údolí. Vyzkoušet si můžete například adrenalinové centrum AREA 47 se simulovanými pády do vody. Kromě toho v Ötztalu najdete jednu z největších nabídek lezeckých cest v Tyrolsku. 

Více informací najdete na tyrolsko.cz, oficiálním průvodci Tyrolskem.