9. června 2017
Již šestým rokem se na českém trhu značka Lactovit stará o dokonalý a zdravý vzhled naší pokožky. V čem je ale většina jejich výrobků tak jedinečná?

Díky neustálé inovaci a nyní zcela nové formuli mléčných mikrokapslí LACTOSOMAS. Právě ty obsahují účinné složky mléka, které pokožku chrání a vyživují ji do hloubky ve všech třech jejich vrstvách. Mléko je nezbytné pro lidský organismus, a proto se pro filosofii značky Lactovit stalo jednoznačnou inspirací. 

Po třech letech náročného výzkumu a získání patentu představuje Lactovit převratnou inovaci ve složení většiny svých výrobků. Nová technologie obsahuje sofistikované postupy pro ještě vyšší přidanou hodnotu vybraných produktů.

Formule LACTOSOMAS představuje revoluci ve složení tělových mlék a sprchových gelů. Mikrokapsle obsahují vybrané složky mléka, od minerálů, vitaminů až po bílkoviny, a jsou tak výjimečnou příležitostí pro ty, kteří si potrpí na maximální hebkost a pružnost své pokožky. Díky své struktuře navíc působí přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. 

Nové mikrokapsle udrží vaši pokožku jemnou, zdravou a navíc vyživenou do hloubky. To ocení i ti, kteří mají s vysušenou a popraskanou kůží častý problém.

Vybrané produkty, obsahující mikrokapsle LACTOSOMAS, je navíc možné zakoupit i v novém a praktickém dávkovacím balení. Můžete si tak dopřát přesně takové množství, které je v danou chvíli potřeba.

Inovované balení najdete u všech tělových mlék, které Lactovit nabízí. Od hydratační řady Lactourea, vyživujícího mléka Original, přes ochrannou edici Activit, až po nové zpevňující tělové mléko, které je hitem letošního jara.

K dispozici je cestovní balení o obsahu 250 ml, které oceníte převážně ve chvíli, kdy potřebujete vaši pokožku hydratovat a chránit i mimo domov. Pro domácí použití je možné zakoupit i balení o velikosti 400 ml.

Pokud jste se dosud produktů s obsahem mléka báli a neměli k nim důvěru, je načase dát zbytečnému strachu sbohem. Výrobky Lactovit s novou mléčnou formulí LACTOSOMAS jsou vyvinuty tak, aby splnily vaše nejnáročnější očekávání, a to navíc za velmi příznivou cenu.