29. května 2017
Největší tuzemský rodinný festival rozezní již podruhé hity Tomáše Kluse v neděli 11. června v pražských Letenských sadech, vstup je zdarma.

Devátý ročník největšího rodinného festivalu v České republice Kašpárkohraní rozezní pražské Letenské sady v neděli 11. června od 11 do 19 hodin, vstupné je zdarma. Letošní Kašpárkohraní roztančí bejbypanková partička Kašpárek v rohlíku, své největší hity zahraje Tomáš Klus, Pavel Callta, těšit se můžete Márdiho a Pítrse z Vypsané fixy, kteří představí svůj projekt pro děti Mixle v piksle. Návštěvnost Kašpárkohraní se pohybuje okolo 10 000 návštěvníků.


O divadelní program se například postarají Teatr Novogo Fronta s představením pro děti Jungle joke, Squadra sua s veleúspěšnou hasičskou groteskou Bomberos, pouliční průvod letos uvidíte v podání Circusu Sacra a další. Samozřejmostí je bohatý sportovní a umělecký doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na sportovní soutěže a řadu uměleckých dílen. Čtvrtým rokem Kašpárkohraní podporuje spolek předčasně narozených dětí Nedoklubko, které v rámci festivalu pořádá sbírku dětského oblečení.