22. května 2017
Poslechněte si písně z repertoáru Franka Sinatry, Tonyho Bennetta, Barbry Streisand, Elly Fitzgerald, Michaela Bublého či Diany Krall i jejich české verze.

Hudební pořad Českého rozhlasu Dvojka Klub Evergreen připravil pro posluchače v rámci svého pětiletého výročí dva galakoncerty. Po zlínském se na hvězdy swingu mohou těšit fanoušci v Praze. Koncert z Divadla ABC odvysílá v přímém přenosu Český rozhlas Dvojka v úterý 23. května od 20.00 hodin, on-line stream nabídne YouTube a Facebook.
Písně z repertoáru Franka Sinatry, Tonyho Bennetta, Barbry Streisand, Elly Fitzgerald, Michaela Bublého, Diany Krall ale i jejich české verze, nebo swingové verze hitů pop music a rocku, si tentokrát mohou milovníci hudby vychutnat naživo v podání Dashy a Jana Smigmatora v doprovodu vynikajícího Big Bandu Felixe Slováčka. Pozvání přijali i tři vzácní hosté! Společně s průvodci pořadu zahrají a zazpívají Ondřej Ruml a sourozenci Věra a Antonín Gondolánovi. 

„Klub evergreen je pro mne důkazem, že jdou skloubit mladí interpreti, mladí moderátoři a totální klasika jako je swing. Těším mě, že galakoncert ve Zlíně přilákal tolik fanoušků. A to, že koncert v Praze je vyprodaný, je naprosto úžasné,“ říká šéfredaktor Českého rozhlasu Dvojka Martin Groman.

Pořad Klub Evergreen vysílá Český rozhlas Dvojka od ledna 2012. Posluchači se mohou setkávat s velikány populární hudby, swingu a jazzu, zpěváky, hudebními skladateli, textaři, herci a muzikanty, kteří se stali neodmyslitelnou součástí hudební historie, ale i hvězdami současnými. Jeho tvůrci a průvodci jsou od samého začátku zpěváci Jan Smigmator a Dasha.
Více k programu Českého rozhlasu Dvojka na dvojka.rozhlas.cz.