15. května 2017
Chcete se naučit surfovat, nebo předvést ostatním, co všechno už na vlnách umíte? Přijeďte do jednoho z našich Dreamsea Surf Campů, které najdete ve Francii, Španělsku, Portugalsku a v Nicarague! 

Dlouhé pláže s bílým pískem, průzračné moře, kluby, party i kamarádský přístup našich zkušených lektorů. Staňte se součástí naší mezinárodní surfařské rodiny a zažijte nejlepší léto v životě!

Dreamsea Surf Camp není jedním z obyčejných surf campů, o kterých jste dosud mohli slyšet, či jste s nimi dokonce měli osobní zkušenost. Dreamsea Surf Camp se zcela vymyká! Již od samého počátku jsme vycházeli z myšlenky zrealizovat projekt, který by do oblasti světových surf campů přinesl zcela nový rozměr. A toho jsme i dosáhli! Podařilo se nám vybudovat surf camp, který ve světě nemá obdoby a který si může dovolit každý!

Jak je to možné a co je na Dreamsea Surf Camp tak výjimečného? Je to dáno hlavně tím, že naše celkové pojetí Dreamsea Surf Campu se od tradičního konceptu jiných světových surf campů absolutně liší. Základními stavebními kameny našeho surf campu je legrace a dobrá nálada! Přičemž naším cílem je vytvořit velkou spokojenou multikulturní surfovou rodinu, která při sobě bude držet nejen na vlnách, ale i mimo ně.

Užijte si každou vteřinu svého života!

To nejideálnější místo, kde bychom váš surfařský sen realizovali, jsme vybírali z desítek nádherných přímořských lokací. Nakonec jsme jednohlasně zvolili kemp Les Cigales v městečku Moliets na jihozápadě Francie. Na tomto místě se nachází nádherná, více jak 200 km dlouhá pláž s bílým pískem, kterou omývají vlny Atlantského oceánu. Kemp Les Cigales nabízí 3 hvězdičkový komfort a servis – wi-fi spot, chill out zónu, kino, stany typu sahara, luxusní matrace, pračku, sušičku, sociální zřízení atd. Přímo v kempu a jeho blízkém okolí se nachází pár obchůdků, supermarket, pekárna, restauranty a spousty barů.

Moliets je živé, temperamentem nabité městečko, kam si mladí lidé z celého světa jezdí užívat sport, přírodu, pláž, vlny i party. Dreamsea Surf Camp totiž není jen o surfování, ale i o životní filozofii užívat si každé vteřiny svého života. Proto je náš kemp naprosto ideálním místem pro ty, kteří mimo surfování po západu slunce milují i noční život, hudbu, kluby a rádi se seznamují s novými pohodovými lidmi nejen z Čech, ale i z ostatních zemí. Další výhodou na tom všem je, že ráno se stačí doslova jen vyvalit z postele, vzít prkno a rovnou s ním vběhnout do moře. Náš kemp je totiž pouhých 5 minut chůze od pláže, takže člověk k moři nemusí zdlouhavě dojíždět.

Za cenu, kterou si může dovolit každý

U podobných projektů je často velkým problémem fakt, že ne všichni na takovou dovolenou mají dostatek financí. Naším hlavním záměrem je však od samého počátku to, aby si Dreamsea Surf Camp mohl dovolit každý! Proto jsme zavedli velmi příznivou cenu, která začíná již od 229 €. V této ceně je kromě týdenního ubytování a plné penze zahrnut i přístup k veškerému surfařského vybavení. Splnit si svůj surfařský sen je jednoduché – na našich webových stránkách www.dreamseasurfcamp.com stačí jen kliknout do sekce booking a vybrat požadovanou kombinaci služeb.

Lásku k surfování vkládáme do lekcí!

Ještě než k nám do Dreamsea Surf Campu dorazíte, můžete si prostřednictvím našich webových stránek rovnou zvolit počet surfových lekcí. Vybrat si můžete ze dvou možností. „Základní varianta“ obsahuje 10 lekcí surfování na týden a vychází na rovných 115 €.

Pokud se rozhodnete pro „Intenzivní variantu“ za 140 €, čeká vás 15 lekcí týdně!

Cenu za ubytování, stravu a surfařské vybavení a cenu za jednotlivé lekce jsme od sebe záměrně oddělili. Je to z toho důvodu, aby lidé, kteří již surfovat umějí, zbytečně nemuseli utrácet za surfové lekce. Pláž v Moliets a Dreamsea Surf Camp je totiž vhodným místem i pro ty, kteří již surfování ovládají. Pokud jde o jednotlivé lekce, každá trvá 90 minut a probíhá pod vedením našich zkušených instruktorů i profesionálních jezdců. Naši lektoři jsou ti nejlepší z nejlepších a jsou to právě oni, kdo dělají Dreamsea Surf Camp tak výjimečným. Všichni do jednoho jsou zapálenými sportovci, kteří surfování milují, užívají si ho a svůj entuziasmus vkládají do samotných lekcí! Výuka probíhá ve skupinkách o maximálně osmi lidech na jednoho instruktora, který se své skupině věnuje po celý týden. Můžete proto počítat s osobním přístupem k výuce surfování a možností se vzájemně se svým instruktorem lépe poznat a zaměřit se na to, co Vás nejvíce posune vpřed.

Další sportovní vyžití!

Surfy, neopreny a ostatní vybavení máte k dispozici i mimo rámec lekcí, abyste nově nabité dovednosti mohli ve vodě dále zkoušet a zdokonalovat – to vše zdarma! Surfování nicméně není jediným sportem, který u nás můžete provozovat. V Dreamsea Surf Campu máme k dispozici i tenisový kurt, volejbalové a multisportovní hřiště, či dokonce mini skate rampu. Všechny tyto sporty včetně vybavení k nim je vám k dispozici samozřejmě zcela zdarma. Zároveň nabízíme možnost vyzkoušet si lekci yógy (30€/3lekce, 45€/5lekcí). Pokud je však libo, můžete si u nás i objednat longboard skate lekce pod profesionálním vedením. Neposlední, velice oblíbenou aktivitou, kterou podnikáme, je také výlet do jednoho z nejúžasnějších španělských přímořských měst San Sebastianu – což je vždy hotový kulturní i gastronomický zážitek!

Věříme tak, že se s vámi brzy setkáme a společně s dalšími členy naší surfařské rodiny chytíme tu nejlepší vlnu.

Více informací najdete na: www.dreamseasurfcamp.com