17. července 2017
Chcete si zvýšit sebevědomí, skvěle se pobavit a ještě u toho shodit pár kil? Zavrtět si svůdně zadkem, pověsit se na tyči hlavou dolů, prostě si zablbnout? 

Umění nosit sebevědomě své tělo ovládá málokterá žena. Hrbíme se u počítače, málo se hýbeme a nějaká ladná sexy chůze? To po osmihodinové pracovní době snad ani nepřipadá v úvahu. Chcete na svém ženském těle (i sebevědomí) zapracovat? Vydejte se na lekce tanců a sportů, které mají ženský šmrnc a sex-appeal doslova v popisu práce…

Pole Dance

Tanec u tyče, to je sport, zábava, posilování a akrobacie v jednom. A žádné strachy – svlékat se při něm nebudete!

● Jak začít: nemusíte mít gymnastickou ani taneční průpravu. Kurzy pro začátečníky začínají opravdu od nuly, takže není čeho se bát.
● K čemu je: při Pole Dance protáhnete a posílíte celé tělo. Díky různým záklonům a předklonům hodně posílíte břišní svalstvo.
● Co se naučíte: v kurzech pro pokročilé přijdou na řadu různé sedy na tyči a akrobatické prvky. Třeba při takovém „krucifixu“ objímáte tyč nohama v sedu třeba metr nad zemí, držíte se nárty, rukama se pustíte a rozpažíte. 
● Co potřebujete: cvičí se naboso. Prvních pár lekcí cvičte klidně v legínách a tričku, brzy začnete vrstvy odkládat a po pár měsících koupíte sportovní podprsenku a (hodně krátké) kraťasy.

Existuje i Twerk a další sexy sporty. Čtěte o nich dál!