8. května 2018
Inspirujte se našimi tipy na 5 aplikací, díky kterým zhubnete, zpevníte si tělo, a zůstanete ve formě.

1. Myfitnesspal

Zahraniční aplikace na počítání kalorií, ale také živin a energetického výdeje se pyšní neuvěřitelně širokou databází potravin. Když se náhodou stane, že některé své oblíbené jídlo v databázi nenajdete, jednoduše ho tam sami přidáte. Pokud si kalorický příjem zapsat zapomenete, aplikace vás na to upozorní. Díky aplikaci se také dozvíte spoustu zajímavých nutričních rad a tipů. Můžete navíc navázat přátelství s ostatními členy a tím získat další motivaci a podporu při vašem hubnutí. Aplikace je ke stažení zdarma.

Čtěte také: 3 osvědčené cviky na zpevnění břicha

2. Kalorické tabulky

Pro ty, kteří preferují české aplikace, jsou tu kalorické tabulky. Obsahují databázi potravin, které najdete na našem trhu, dále nabízejí záznam všech denních jídel a aktivit, doporučí vám výši energetického příjmu pro hubnutí, poskytnou aktuální informace o energetické bilanci i sledování pitného režimu. Ke stažení je zdarma.

NÁŠ TIP: Ranní rozcvička v posteli (nejen na neděli)

3. Endomondo

S touto chytrou aplikací můžete zaznamenávat svůj běžecký trénink, ale také chůzi, jízdu na kole a dalších 40 druhů sportů. Budete mít přehled o délce pohybové aktivity, vaší rychlosti, trase, vzdálenosti, spálených kaloriích a mnoha dalších ukazatelích. Endomondo umožňuje spojení s přáteli, takže budete vědět, kdo z vašich přátel běhá, kudy a jak daleko. Můžete se vzájemně podporovat, nebo si troufněte přijmout některou z výzev, které aplikace pravidelně zveřejňuje. Ke stažení zdarma!