9. května 2017
Po vyprodaných brněnských koncertech a vystoupeních v moravských městech směřuje Vojtěch Dyk a kapela B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou do Prahy. 

10. května od 19.30 proběhne koncert v hale Forum Karlín.

Zájem diváků a skvělá atmosféra na předchozích koncertech po celé republice vedli pořadatele i k úpravám kapacity sálu.

„Pro tento koncert byl sál doplněn speciální tribunou, která nabídne 360 exkluzívních míst k sezení navíc,“ říká banleader B-SIDE BANDU Josef Buchta a Vojtěch Dyk ho doplňuje: „Atmosféra na všech dosavadních koncertech ale byla tak  skvělá, že nakonec i lidé sedící opouštěli svá místa a dávali se do tance s partnery, sousedy i sami se sebou. A přesně to jsme chtěli – aby měl koncert náladu večírku s přáteli, při němž posedíte v baru, dáte si drink, poslechnete si muziku a kdo chce, tak si zatančí, nebo si jen tak podupává…“

Exkluzivně pro pražský koncert ve Foru si pak kapela pozvala hosta. „Pouze na pražském koncertě s námi zazpívá herec Jiří Langmajer, " prozrazuje Vojtěch Dyk.

I na pražském koncertě bude nový stagedesing, vytvořený zvlášť pro toto turné, s barem přímo na pódiu, kde v rámci show barman míchá koktejly přímo podle speciální receptury, kterou Vojtěch Dyk a kapela osobně testovali.

Koncerty přinášejí nový repertoár složený z původních skladeb a nových aranží známých hitů.  Na koncertě tak zazní například i originální úprava světově úspěšné písně Justina Timberlakea Can´t Stop the Feeling. Zpěvák a kapela se rozhodli připomenout dvěma písněmi  i výročí smrti Karla Černocha:  „Je  letmá vzpomínka na výbornýho muzikanta a geniálního zpěváka. Písněmi se nechme překvapit,  uvidíme,  možná  pro Prahu vybereme něco úplně speciálního,“ slibuje Vojtěch Dyk.

Kromě haly Forum v Karlíně se v Praze ještě uskuteční dva koncerty v La Fabrice (11. a 13.5.), v létě pak bude zpěvák s orchestrem hostovat na letních festivalech.