30. dubna 2017
Doplnit energii potřebuje v dnešní uspěchané době každý.

Sladkosti pro získání elánu přenechte kamarádce a vy sáhněte po doplňku stravy GRIFFONIA by Brandeis Clinic, s nímž podpoříte fungování nervové soustavy, zaženete únavu a v průběhu jara navíc podpoříte hubnutí.

Špatně soustředíte a jen stěží hledáte energii pro běžné denní činnosti? Doplněk stravy GRIFFONIA vyvinutý klinikou plastické chirurgie a estetické medicíny Brandeis Clinic obsahuje unikátní extrakt keře Griffonia simplicifolia. Ten roste v pralesích střední a západní Afriky a výtažek z jeho semen v těle stimuluje produkci serotoninu, hormonu štěstí, který je zodpovědný za dobrou náladu a pocit spokojenosti. Komplex účinných látek současně podporuje stav nervové soustavy a aktivně působí při pocitu únavy.

Kromě pozitivního vlivu na naši náladu, psychiku a nervovou soustavu má GRIFFONIA by Brandeis Clinic i další velkou výhodu – snižuje chutě k jídlu, čímž napomáhá hubnutí. Díky jedné kapsli navíc přijmete denní doporučenou dávku vitaminů skupiny B.

Hlavní účinky:

  • podpora psychické pohody,
  • pomoc při zachování energie a působení proti pocitu únavy a vyčerpání,
  • zlepšení kognitivních funkcí a nervové soustavy, podpora zdraví,
  • snižování chutě k jídlu a redukce váhy. 

Hlavní účinné látky:

  • Extrakt Griffonia simplicifolia – působí pozitivně na nervovou soustavu a mozkovou aktivitu. Tlumí chuť k jídlu.
  • Niacinamid (vitamin B) – snižuje pocit vyčerpání a únavy, protože podporuje energetický metabolismus. Rovněž přispívá k udržení psychické pohody, zdraví kůže a sliznice.
  • Kyanokobalamin (vitamin B12) – klíčový vitamin pro tvorbu červených krvinek, které v těle přenášejí kyslík. Jeho množství má přímý vliv na míru energie a únavy. Současně podporuje obranyschopnost, fungování nervové soustavy a psychickou pohodu.
  • Pyridoxin (vitamin B6) – kromě krvetvorby ovlivňuje energetický metabolismus, metabolismus bílkovin a glykogenu. Kromě toho reguluje produkci hormonů, podporuje imunitu a zdraví nervové soustavy.

Zbavte se pocity únavy a nastartuje tělo s novým doplňkem stravy GRIFFONIA by Brandeis Clinic, který zakoupíte pouze na www.medaprex.cz za doporučenou cenu 900 Kč (60 kapslí, denní dávka 1 kapsle během jídla).