2. května 2017
Dlouhé zimní období je za námi a sluneční paprsky nám začínají zpříjemňovat letní dny.

Každá mince má ale dvě strany. I přes mnoho pozitivních účinků může pobyt na slunci pokožce také uškodit. Proto je v tomto období nutné se o zdraví naší pleti náležitě starat.

Známé české rčení „kam nechodí slunce, chodí lékař“ je pravdou pouze zčásti. Sluneční paprsky k životu určitě potřebujeme. Pozitivně ovlivňují naši imunitu, zbavují organismus jarní únavy a dodávají mu důležitý vitamín D. Ale i přesto buďte opatrní. Delší pobyt na slunci představuje pro pokožku také jistá rizika. Ztráta pružnosti, viditelné stárnutí kůže a čím dál tím výraznější vrásky jsou jen letmým výčtem všech možných negativních účinků.

Od konce zimy neuběhla natolik dlouhá doba, aby se kůže mohla po chladných dnech dostatečně zotavit. Nemůžeme proto očekávat, že blahodárné účinky slunce za nás obstarají vše a my tak budeme zcela bez starostí. Abychom byli s podobou své pleti spokojeni, musíme pro to sami něco udělat. Máme pro vás pár doporučení, díky kterým svou pleť dostatečně vyživíte a dodáte ji neodolatelnou pružnost.

Vyzkoušejte speciální řadu produktů LACTOUREA od značky Lactovit. Ta obsahuje 10 % Lactourey, tedy komplex kyseliny mléčné a čisté urey. Je ideální pro velmi suchou pokožku. Regenerační tělové mléko podstatně zvyšuje hydrataci pleti a zlepšuje její přirozenou ochrannou funkci.

Pokud máte popraskané a citlivé ruce, vyzkoušejte regenerační krém na ruce. Regeneruje ruce do hloubky a díky složení s UV ochranou pomáhá předcházet vzniku pigmentových skvrn.

Regenerační sprchový gel zvlhčí vaši pokožku, navíc s protizánětlivými a antibakteriálními účinky.

Pevná a zářivá pokožka by měla s létem jednoznačně vyniknout. Značka Lactovit pro tyto účely vyvinula speciální zpevňující tělové mléko s čistým kofeinem, které účinně působí na pokožku celého těla. Už od první aplikace je pleť viditelně pevnější, zářivější a má celkově zdravější vzhled. Zpevňující tělové mléko je svým inovativním složením hitem nadcházejícího léta.

Kromě regeneračního krému na ruce obsahují všechny výše zmíněné produkty inovativní a jedinečnou formuli LACTOSOMAS. Jedná se o mikrokapsle, které v sobě obsahují účinné složky mléka (minerály, vitamíny a proteiny) a díky jejich postupnému uvolňování jsou tak vyživené a chráněné všechny tři vrstvy pokožky.

Sluneční paprsky mají velkou sílu, a to i ty, které na první pohled působí „neškodně“. Část naší kůže je jim vystavována takřka neustále, což po čase může způsobit její nezdravě vypadající vzhled. S produkty od Lactovitu jí ale můžete výrazně pomoct a nepříznivým vlivům nedat sebemenší šanci.