2. května 2017
Jaro je tu a vaše děti začnou daleko více času trávit venku. Vás tak pravděpodobně čeká nepříjemné čištění vytrvalých skvrn na jejich oblečení.

Viditelné pozůstatky hlíny, písku a trávy patří mezi nejčastější problémy. S produkty značky Sanytol vydezinfikujete jakýkoli kus oděvu a dodáte mu neodolatelnou svěžest.

Teplému počasí odolá málokdo, natožpak vaši potomci. Vyrazit ven s kamarády, na sportovní trénink, nebo vycházku do přírody si snad žádné dítě neodepře. Tyto aktivity ovšem doprovází těžko odstranitelné skvrny na oblečení včetně vytrvalých bakterií. Viditelná čistota po běžném vyprání ale neznamená, že máte zcela vyhráno!

Nízká prací teplota nezničí většinu přítomných bakterií, virů a plísní, které se i po krátké době nošení oděvu aktivně množí. Právě ty mohou, zejména u dětí, způsobit podráždění pokožky nebo další zdravotní komplikace. Dětské oblečení bývá vyrobené z jemného materiálu, který není vhodné prát nad 40 °C. Pokud chcete kvalitu dětského prádla zanechat v co nejlepší možné kvalitě, a přitom ho zbavit všech mikrobů i při nízké prací teplotě, zkuste účinnou dezinfekci na prádlo.

Značka Sanytol nabízí na českém trhu nejširší portfolio dezinfekčních přípravků na textil. Pro kompletní péči o vaše oblečení nabízí dezinfekci na prádlo, které zakoupíte v praktickém balení 500 ml. Eliminuje veškeré bakterie, viry a plísně na vašem oblečení a nenarušuje vlákna ani barvu textilie. Zároveň také ničí choroboplodné zárodky, které zůstávají v pračce a tím vyloučí jejich přenos na oblečení. Dezinfekci na prádlo lze použít na všechny typy materiálů včetně bytového textilu, sportovního prádla či tkanin, které přišly do kontaktu s domácími mazlíčky. Prádlo má vždy svěží vůni. Aplikuje se do přihrádky na aviváž a nekombinuje se s jiným přípravkem. Funguje už od prací teploty 20 °C.  

Pokud se nemůžete vypořádat s vytrvalými skvrnami, vyzkoušejte dezinfekční odstraňovač skvrn. Zničí 99,9 % mikrobů a díky složení bohatého na enzymy prostupuje přímo do vnitřku textilních vláken. Je vhodný jak pro praní v pračce, tak ruční praní a jeho složení neobsahuje chlór.

Bílé oblečení hraje v šatníku vašeho potomka jistě důležitou roli. Děti v něm vypadají upraveně a čistě. Jenže všichni rodiče ví, že bílá bílou nezůstane dlouho. Svačina za chůze, sebemenší sportovní aktivita, či přítomnost domácích mazlíčků udělají své. Z toho důvodu pro vás Sanytol připravil speciální dezinfekční odstraňovač skvrn Zářivě bílá. Díky kombinaci enzymů a aktivního kyslíku proniká ho hloubky textilních vláken a účinně odstraní i ty nejodolnější skvrny. Hojně používané dětské prádlo navíc zbaví šedého nádechu už od prací teploty 20 °C. Oba dva dezinfekční odstraňovače skvrn zajistí dezinfekci jak oblečení, tak vaší pračky.

Produkty značky Sanytol jsou k dostání ve většině běžných drogeriích.