2. května 2017
Poslední květnový víkend můžete prožít se skvělými muzikanty a divadly v netradičním prostředí. Stačí vyrazit na jubilejní 25. ročník festivalu Mezi ploty. Navíc s májovou slevou!

Tahle přehlídka je multižánrová a multigenerační, takže si na 14 scénách v rozlehlém bohnickém parku určitě najdete něco, co Vás baví.

Akce nabízí open-air koncerty hvězd, jako jsou Richard Müller, Xindl X, Tomáš Klus, Lenka Dusilová & Baromantika, Mňága a Žďorp, Aneta Langerová, PSH, Sto zvířat, No Name, Skyline a Mydy Rabycad a řada dalších, herecké koncerty v Divadle Za plotem v podání spolku Kašpar, Divadla v Dlouhé nebo "Sklepáků" a taky nový cirkus, který předvede třeba Losers Cirque Company. Trochu klidu si vychutnáte na literární scéně s Veronikou Žilkovou či Valerií Zawadskou, a tím spíše v zóně Oáza, kde se můžete nechat zhypnotizovat, a dokonce se odvážně vydat na cestu po žhavém uhlí.

A to nejlepší nakonec: od 1. do 5. května je pro vás připravena sleva – kupte si vstupenku na celý víkend a získáte druhou za 50 % ceny! Takže proč si letošní Ploty neužít ve dvou?

Podrobný program hledejte ZDE.