5. dubna 2017
Skvělá zpráva pro všechny milovníky krásné hudby: nabídka koncertů, které proběhnou v rámci festivalu Film Music Prague, je naprosto úžasná!

21. dubna 2017 Palác Žofín

Speciálním hostem festivalu Film Music Prague je skotský skladatel CRAIG ARMSTRONG, držitel ceny Grammy a zlatého Globu, autor hudby k filmu Moulin Rouge,Velký Gatsby, Romeo a Julie, Láska Nebeská. V rámci koncertu Story of Love uvede hned několik světových premiér, vůbec poprvé zazní v koncertním provedení sklady z historického dramatu Královna Alžběta: Zlatý věk a také z nového thrilleru Snowden.

22. dubna 2017 Forum Karlín

Multimediální  koncertní show s názvem ALIEN: THE SYMPHONY. Dvouhodinová akce kombinuje hudbu z filmu o vetřelcích se speciálními efekty a osvětlením, pod vedením japonského dirigenta CHUHEIE IWASAKIHO vystoupí Filmová filharmonie a Kühnův smíšený sbor.

23. dubna 2017 Forum Karlín

Pozvání festivalu Film Music Prague přijal také JOE HISAIŠI, slavný autor hudby k animovaným filmům Cesta do fantazie a Princezna Mononoke, Můj soused Totoro, Laputa atd. Hisaiši bude dirigovat symfonický orchestr Filharmonici města Prahy.