24. března 2017
Vypočítejte si podle jendoduchého vzorce své životní neboli osudové číslo. Můžete z něj vyčíst mnohé: charakter, vlastnosti... a dokonce i nejoblíbenější drink!

Zabere to jen pár vteřin a o svém osudu budete mít jasněji. Numerologický výklad na míru zvládne každý. Vypočítejte si své životní neboli osudové číslo. Lze z něj vyčíst mnohé: charakter, vlastnosti, dokonce i nejoblíbenější drink.

Příklad:


Datum narození: 20. 9. 1987.
Součet číslic data narození: 
2 + 0 + 9 + 1 + 9 + 8 + 7 = 36 

3 + 6 = 9.
Vaše životní číslo je 9.

Jednoduše sečtěte číslice v celém datu svého narození, tedy den, měsíc i rok. Ve sčítání pokračujte až do doby, než se dostanete k jednotné číslici. Pozor si dejte na čísla 11 a 22, ty představují speciální dvojciferná čísla, která se těší vlastní charakteristice.

Životní číslo – 1

Ano, jistě, samozřejmě! Jedničkám není radno odmlouvat. Jsou to aktivní a odvážní vůdci, kteří si jdou tvrdě za svým. Cílevědomostí často druhé inspirují. Za svou tvrdou práci a neoblomnou píli si zaslouží skleničku té nejlepší vodky. Ta jim připomene, že i ti nejlepší občas potřebují spolupracovat s ostatními, aby dosáhli těch nejlepších výsledků.

Podle numerologie si můžete vybrat drink, podle horoskopu zase Nejlepší cvičení pro vás!

Životní číslo – 2

Chcete-li si s někým od srdce popovídat, zajděte za laskavou dvojkou. Trpělivě vás vyslechne, diplomaticky se vyhne nepříjemným tématům a vy se budete v její přítomnosti cítit jako v bavlnce. K její něžné povaze dvojek se skvěle hodí Baileys Chocolat Luxe, které se přímo rozplyne na jazyku. Madagaskarská vanilka v kombinaci s pravou belgickou čokoládou probudí ve dvojkách temperament a chuť zapojit se do práce.