23. března 2017
Dbáte na ochranu svých očí a chcete vypadat stylově? Při prvních náznacích slunečních paprsků už honem saháte po slunečních brýlích? Řešíte však každý slunný den dilema, co dělat, když zároveň nosíte brýle dioptrické?

Řešením jsou samozabarvovací brýlová skla Transitions®. Ty ochrání váš zrak, doladí outfit i zlepší vidění. Tento optický zázrak se dokáže přizpůsobit aktuálním světelným podmínkám a ochránit zrak nejen před UV zářením, ale také před nebezpečným modro-fialovým světlem, který vyzařují například obrazovky mobilů nebo počítačů.

A jak to funguje? Po nasazení brýlová skla zůstanou naprosto čirá a proměnlivě zabarvovat se začnou až podle množství slunečních paprsků. Navíc díky antireflexní úpravě Crizal  ochrání oči před nepříjemnými a omezujícími odlesky a sníží únavu zraku. Módní nadšenkyně také jistě potěší, že vybírat mohou ze 13 trendy odstínů včetně zrcadlovek. Skvělé jsou do interiéru i na ven! Více informací najdete na www.mojetransitions.cz

SOUTĚŽ

Chcete vyhrát samozabarvovací skla Transitions® i s módní obrubou? Pošlete nám svou fotografii v aktuálních brýlích a vyplňte jednoduchý formulář na www.jenprozeny.cz/mojetransitions. Tři autorky nejzajímavější fotografie odměníme luxusními brýlemi s brýlovými skly Transitions® dle vlastního výběru z dostupné kolekce.