14. března 2017
Nedávno jsme vám přinesli seznam zajímavých seriálů, které byste si neměla nechat ujít. Tentokrát necháme promluvit řeč čísel. Tohle je osmička nejpopulárnějších seriálů světa podle zájmu diváků. 
1 / 8

Seriály byly porovnávány na základě tzv. "demand expressions per day" (vyjádřená denní poptávka – celosvětově). Toto je desítka aktuálně nejpopulárnějších seriálů světa. Výběr je to opravdu různorodý, od komediálních oddechovek, až po putování historií. I tento žebříček potvrzuje seriálovou dominanci HBO, která má v nejlepší čtyřce hned dva své zástupce. Mezi významné tvůrce seriálů už začíná pronikat i Netflix.

8) Stranger Things (Netflix)

– 2,5 milionu D.E./ den

Osm epizod první série dobdrodružného hororového dramatu Stranger Things nadchlo svět. Žánrově se sice jedná o hororové drama, ale nebojte se, noční můry z tohoto seriálu mít nebudete. Na začátku filmu se ztratí jeden ze čtveřice kamarádů a naopak se v městečku objeví malá holčička. Sledujeme množství dramatických a mnohdy nevysvětlitelných situací. Není nouze ani o šokující zvraty a dojemné scény. Seriál je postavený na vynikajících dětských hereckých výkonech, které nemají v posledních letech obdoby. Pokud si tedy chcete užít tajemnou a dramatickou atmosféru v hávu osmdesátých let, tenhle seriál je přesně pro vás.

– Žánr: Horor / Drama / Thriller
– Rok vydání 1. dílu: 2016
– Herci:  Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard a další

1 / 8